Author Topic: Téma číslo 35 (4. 6. 2012) - Jasnovidec  (Read 1588 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8374
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Téma číslo 35 (4. 6. 2012) - Jasnovidec
« on: 03. Jun 2012, 17:54 »
Tématem pro dnešní den je Jasnovidec, a pokud jste ho někdo věděli předem, tak mě naštvete.
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6181
  • The Progeny
    • View Profile
Prckovo prokletí
« Reply #1 on: 04. Jun 2012, 16:05 »
Prckovo prokletí (23 BBY)

Od chvíle, kdy si toho všiml, to bral jako dar. Ono se na Kashyyyku prostě hodilo, když jeden dopředu věděl, kdy začne pršet, jestli na něj ten had zaútočí, nebo jestli místem, kde se rozhodl přenocovat, nepotáhnou masožraví mravenci.
On to z neznámých důvodů dost často věděl nebo alespoň tušil, takže se už od mládí toulal po místech, kam se neodvážili ani dospělí. Problémy přišly, když to začal oněm dospělým vysvětlovat.
Říkal tomu předtuchy a chápal to jako poselství od duchů lesa, ale oni přišli s prozaičtějším vysvětlením. Je to ďáblův zplozenec a je třeba se od něj držet dál.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8374
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Tragické ozvěny snu noci svatojánské
« Reply #2 on: 04. Jun 2012, 16:27 »
Tragické ozvěny snu noci svatojánské (2186)

„Mám strašlivé deja vu,“ pronesla Narva ve chvíli, kdy se rozloučila s Aryou a nechala ji napospas tchyni. Filia tomu zpočátku nevěnovala pozornost, ale když se quarianka podezřele dlouze zamyslela, přeci jen se ozvala.
„Copak?“
„O tomhle se mi jednou zdálo, strašně dávno,“ ukázala za sebe, kde dvě asarijky mizely ve stínu stromů.
„Takže jsi nejen geniální mechanička, ale i jasnovidec?“ zněla lehce uštěpačná reakce.
„Těžko,“ usmála se, „v tom snu měla Arya úplně jinou barvu a ty stromy tam taky nebyly.“
Nemohla vědět, že sen ve skutečnosti věštecký byl, že si jen na jeho naplnění ještě nějakou dobu počká.

Fandom: Mass Effect
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Horší to být nemůže
« Reply #3 on: 04. Jun 2012, 23:34 »
Horší to být nemůže

„Mám z toho špatný pocit,“ prohlásila, když vstoupili do gay baru a pohledem přelétla po těch všech individuích.
[„Neříkej,“] odtušil nezaujatě Champie a rovnou se vydal k baru. [„Hej, ty, beruško, hledáme tuhle holku. Neviděls ji?“] houkl na verpinského barmana a neomaleně mu šermoval před obličejem holoprojekcí hledané dívčiny.
<„Odprejskni,“> dostalo se mu v odpovědi a místní osazenstvo se začalo stahovat kolem heterosexuální dvojice. <„Nikdy jsem ji neviděl“>
„Tak to abych ti pomohla rozpomenout se, hm?“ vložila se do rozhovoru Jess a rozbila mu lahev medoviny o hlavu.
[„Mělas pravdu. Hůř to dopadnout nemohlo…“] zaúpěl zrzavý méďa, [„proč zrovna medovinou?!“]

Fandom: Star Wars

 

Další pískoviště: