Author Topic: Téma číslo 1425 (22. 3. 2016) - Správce  (Read 912 times)

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4361
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Téma číslo 1425 (22. 3. 2016) - Správce
« on: 21. Mar 2016, 18:55 »
Být Správce je občas pěkně na prd, ale na vyvěšování drabblovacích témat se zvyknout docela dá...
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8543
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Sebejistý síťař
« Reply #1 on: 22. Mar 2016, 11:36 »
Sebejistý síťař (2181)

„Mám skvělé zprávy!“ jásal quarian při vstupu do obytných prostor nuzné turianské nákladní lodi, kde seděla jeho družka a opravovala toustovač. Vzhlédla k němu, ale šroubovák ani na chvíli neodložila.
„Sehnal jsem místo správce sítě u jedné přepravní společnosti v soustavě Pax,“ pokračoval, „očividně si tam quarianské odbornosti hodně cení, rozhodně víc než na téhle šlupce, nástupní plat je trojnásobek našeho současného a nabízí spoustu benefitů!“
To byla skvělá zpráva, ovšem…
„A co tam budu dělat já?“ zeptala se Narva nervózně, Tulvi odvětil cosi o tom, že jí taky seženou něco zajímavého, a tenkrát ještě netušil, jak moc má pravdu.

Fandom: Mass Effect
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6286
  • The Progeny
    • View Profile
Nevinná nemrtvola
« Reply #2 on: 22. Mar 2016, 11:47 »
Nevinná nemrtvola (20 BBY)

Další planeta, další sithská hrobka, další masivní kamenné dveře. Simbacca se podíval na Jess, jestli jako platí obvyklý postup, a už se připravoval jí pomoct s jejich vyrážením, když je vyrušila jakási chodící mrtvola.
Ani ta nebyla první, kterou na svých toulkách potkali, takže okamžitě sahali po světelných mečích s tím, že z nemrtvého pána ze Sithu nadělají několik menších. Jenže tenhle nevypadal kdovíjak hrozivě a vlastně se jich lekl.
„Nestřílejte, jsem jenom správce objektu!“ hájil se huhlavě, plesnivé ruce vzhůru, „když mě necháte být, ty dveře vám otevřu, stejně je to tu na prd.“
Tak mu na to kývli.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4361
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Čert správcem
« Reply #3 on: 22. Mar 2016, 12:02 »
Čert správcem

Být správcem Zorbova paláce byla velká čest a každý z huttových poskoků by pro to místo zabíjel – někteří to dokonce udělali. Kromě platu, který byl značný, a již zmíněné cti tu totiž byl ještě ten faktor, že takový správce musel něco dělat jen v době, kdy byl vládce pryč, a to se za celou dobu existence paláce stalo dvakrát.
Když se té cti dostalo Lidovi, málem si blahem poslintal boty a okamžitě o tom šel napsat mamince.
Do trůnního sálu se vrátil přesně ve chvíli, kdy ho systematicky čistila nějaká šáhlá coura se světelným mečem, a moc toho tedy neodsprávcoval.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Ithaca

  • Drabbler
  • Lempl
  • *
  • Posts: 246
    • View Profile
Celoživotní partnerství
« Reply #4 on: 22. Mar 2016, 16:50 »
Celoživotní partnerství

Jonas byl správcem té opuštěné administrativní budovy na městské periferii desítky let. Zvykl si na ni a zdálo se, že i ona na něj. Byla pevným bodem, snad dokonce úběžníkem jeho života. Stárli spolu. Jemu se propadaly tváře a postupně ztratil všechny vlasy, ona byla rok od roku opršelejší, spáry mezi keramickými obklady zčernaly neodstranitelnou špínou a i ty samotné obklady kus po kusu ubývaly. Jonas si připadal jako konzervátor, snažil se ji uchovat za každou cenu, na rekonstrukci ale v rozpočtu prostředky rozhodně nebyly.
Když byla zničena při bombardování Coruscantu, uvědomil si, že teď může poklidně odejít i on.

Fandom: Star Wars
„Two weeks ago I was an astronaut...“
„Yeah, well, now you're a Smurf. Keep walking.“

 

Další pískoviště: