Author Topic: Téma číslo 46 (15. 6. 2012) - Ženy v uniformě  (Read 1700 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8374
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Pardon, že to tak trvalo, zdržely mě Ženy v uniformě.
(a ano, jsem si vědom, že je to cover na Skyhooks)
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8374
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Zahalené mrchy
« Reply #1 on: 15. Jun 2012, 12:53 »
Zahalené mrchy (15 BBY)

Ačkoliv jsem si pobyt v inkviziční mučírně užíval jen chvíli, vystřídalo se kolem mě celé panoptikum místních příšerek. Nedivil jsem se jim, byl jsem pro ně určitě velkou atrakcí, takhle svázaný v křesle. Stavil se dokonce i ten černoch, co celou tu past nastražil, jen ta zatracená čubka Algernnon si zatím kdoví proč dávala na čas.
Ze všeho nejhorší byly každopádně ty dvě ženské. Šarlatové uniformy typické pro poskoky Císaře, tváře bledé jako stěna a pohled, který mrazil až do morku kostí. Jedinkrát nepromluvily, ani jedna, ale jsem si naprosto jistý, že právě ony vymyslely tu hru se žhavými dráty.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6181
  • The Progeny
    • View Profile
Zjevný zádrhel
« Reply #2 on: 15. Jun 2012, 13:06 »
Zjevný zádrhel (16 BBY)

[„Možná bychom tam mohli vniknout nepozorovaně,“] navrhl Simbacca a vyklepával cosi z jakéhosi bílého plastu. [„Přesekl jsem ho čistě, to půjde slepit.“] Ano, bylo to stormtrooperské brnění, ano, vyklepával z něj části původního majitele a ano, tvářil se u toho jako u modelování stíhaček.
Jeho mistryně, momentálně asi ne dvakrát hrdá, se oprávněně tvářila skepticky.
„Co chceš udělat?“
[„Já se do toho nevejdu, ale…“] začal pravdivě, neboť za poslední léta dost vyrostl do obou směrů.
„Já se do toho taky nevejdu,“ odvětila Jessica. „Ani žádná jiná ženská,“ ukázala na nejplošší část brnění, „tak nefňukej a popadni meč, jdeme si otevřít.“

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Jedna společnost, jedna párty
« Reply #3 on: 15. Jun 2012, 14:24 »
Jedna společnost, jedna párty (2183)

„Nevypadám v tom… divně? Tlustě?“ točila se dokola kolem zrcadla a házela zoufalým pohledem na Groka.
„No,“ začal svou odpověď nejhorším možným způsobem, který muž může zvolit.
„Já to věděla! Ale co si vezmu na sebe? Vždyť tohle je to jediné nové, co ve skříni mám!“ začala se hroutit a naštvaně ze sebe strhávat oblečení.
„Počkej!“ zastavil ji krogan a pokoušel se napravit, co natropil, „nech mě sakra domluvit, ne? Chtěl jsem říct, že v tom vypadáš nádherně. Jsi k nakousnutí. Jen si říkám, jestli jít za důstojnici SS je dobrý nápad. Vlastně jestli je dobrý nápad ta nacistická párty.“

Fandom: Mass Effect

Žárovka

  • Guest
Otázka délky
« Reply #4 on: 15. Jun 2012, 22:38 »
Otázka délky
Vůdkyně Země moří dost dobře nechápala, proč je na planetě, kde už čtyři roky oficiálně vládne dívka, najednou problém s otevřením policejních oddílů ženám. Jak se zdálo, neměli požadovaný respekt a lidé si je často pletli s jiným povoláním, které policistům kdysi dávno ukradlo prvenství, a nebo možná taky zapříčinilo jejich vznik. Dokud to bylo pouze v neoficiálních rovinách, dalo se to snést, když se do toho však přidali noviny, bylo zle.
Měla pocit, že jí něco podstatného uniká. Co zjistila až na jedné ze svých procházek městem. Ten den přibyla do jejího zápisníku důležitá poznámka.
„Emancipaci začínat od návrhářů.“

Fandom: RPG klubu snílků

 

Další pískoviště: