Author Topic: Téma číslo 1503 (8. 6. 2016) - Heil, zlato, jsem doma!  (Read 900 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8546
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Heil, zlato, jsem doma! Tak můžu vyvěsit nové téma.

(sitcom Heil, honey, I'm home je z našeho pohledu zajímavý také tím, že byl zrušen po jediné epizodě, čímž se dostal i do další hromádky témat, tak ho možná ještě někdy uvidíme)
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6289
  • The Progeny
    • View Profile
Zlé zdravení
« Reply #1 on: 08. Jun 2016, 20:39 »
Zlé zdravení (1985)

V jednom z těch vesmírů multiversa, kde kouzelnickou válku vyhráli ti zlí, Flann kupodivu přežil. Co víc, i tam žil v malém domečku kdesi na okraji lesa a pravidelně se tam vracel za svou ženou, byť ani zdaleka nebyl bystrozorem a tou ženou nebyla Aurora.
„Zlato, jsem doma,“ halekal už od branky trochu huhlavě a samozřejmě přidal smrtijedskou obdobu heilování na počest Pána zla, které se tou dobou bralo za naprosto samozřejmou součást pozdravu.
Možná to nebylo moc vkusné, ale co taky čekat, když mu lotři museli několikrát vymazat paměť, byl po trojité lobotomii a pracoval jako lepič kouzelných vlaštovek.

Fandom: Felix Felicis! AU
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8546
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Návrat nacionalistky
« Reply #2 on: 08. Jun 2016, 21:05 »
Návrat nacionalistky (2205)

„Zlato, jsem doma,“ zpívala rozjařená Filia, toho času už šestinásobná matka, a opile se cpala k Narvě do postele. Její sraz s bývalými spolužačkami z medicíny se očividně vydařil, což poněkud rozespale vydedukovala i quarianka.
„Sešlo se nás docela dost,“ spustila asarijka, jakmile rezignovaně padla na postel, „ta čůza, co mi tenkrát odloudila toho zpěváka, přibrala patnáct kilo a na kostýmy se nikdo nevykašlal, dokonce i ta zatracená hipsterka přišla jako dřevorubec.“
Na chvíli se odmlčela, ale před usnutím si ještě něco vybavila.
„Ale ten Grokův nápad jít za Hitlera byl pěkně debilní, bolí mě pravačka a nikdo to nepoznal.“

Fandom: Mass Effect
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4367
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Náruživý nácek
« Reply #3 on: 08. Jun 2016, 21:25 »
Náruživý nácek

Po letech praxe poznala Becky pošuka už ve chvíli, kdy ji házeli k němu do pokoje, a ten současný jí spouštěl veškeré dostupné sirény.
Měl na sobě černou uniformu jakési obskurní paramilitaristické skupiny, u pasu důtky a na tváři úsměv někoho, komu by za všechnu tu práci pro Hutta stačila jenom tahle odměna. Zeltronka ho na první pohled tipovala na někoho, kdo by ocenil spíš služby malých chlapců, ale mýlila se.
Netoužil po žádných službách: musela ho jen důvěrně oslovovat a zuřivě při tom heilovat.
Vlastně to nakonec byla jedna z nejméně divných věcí, co po ní ten týden chtěli.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Bezzubka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1323
    • View Profile
Přesné přirovnání
« Reply #4 on: 09. Jun 2016, 14:25 »
Přesné přirovnání (opožděný žolík)

Rimmer byl tentokrát přesvědčen, že to má v malíku. Pečlivě se připravil, rozvrhl si večerní plán učení, rozcvičil se a nachystal si několik budíků, kdyby náhodou usnul. Takže bylo přirozené, když ho o několik hodin později probudil Lister svým halasným „nazdar, zlato, jsem doma!“ Rimmerovi se vzteky rozšířilo chřípí. „Listere, ty páchnoucí skunku, zase mě rozptyluješ! Je to i pro tvoje dobro, čím dřív složím důstojnické zkoušky, tím dřív se mě zbavíš.“
„To se dřív ožením s Kočanskou, než z tebe bude důstojník,“ zakřenil se opile Lister a s parodickým zasalutováním, které se podezřele podobalo heilování, raději zalezl do postele.

Fandom: Červený trpaslík
Always be yourself. Unless you can be a dragon... then always be a dragon.

 

Další pískoviště: