Author Topic: Téma číslo 1588 (1. 9. 2016) - Toužím zapomenout  (Read 804 times)

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6291
  • The Progeny
    • View Profile
Toužím zapomenout.
Ale už jsem zapomněl na co.
[„If you can't beat them, eat them.“]

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6291
  • The Progeny
    • View Profile
Veselý výmaz
« Reply #1 on: 01. Sep 2016, 15:59 »
Veselý výmaz (1979)

„Co blbneš?“ sice nepatřilo mezi obvyklé způsoby Flannova zdravení, ale Romeo si o něj tak nějak říkal. Sotva totiž starší zmijozel vešel do společenské místnosti, spatřil toho mladšího, jak stojí před zrcadlem, míří si na hlavu hůlkou a na rtech mu visí nerozhodné Obliviate.
„Včera jsem viděl sestřenku,“ ucedil zdrcený Howells, „nesla Dragomirovi vodkový boršč a mně se kvůli tomu o těch dvou zdály strašlivé věci. Musí to ven.“
„Jsi dement? Si tak nanejvejš vypíchneš voko, pojď, mám něco mnohem lepšího...“
Jeho zásoba kouzelných houbiček té noci značně zhubla, ale výmaz paměti pomocí přetlaku zajímavějších vjemů se povedl na výbornou.

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8548
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Síla a skleróza
« Reply #2 on: 01. Sep 2016, 18:03 »
Síla a skleróza (5 BBY)

Smradlavá hospoda na samém povrchu Trantoru nebyla místem, kde by člověk čekal úvahy o smyslu života, ale přesto na ně občas došlo.
„Proč to děláme?“ zeptal se opilý Toydarian zdi, ale odpovědi se ujal slepý chlupáč v umaštěných montérkách.
[„Dřív pro chuť a požitek,“] mručel, [„chtěl jsem prostě ochutnat všechen chlast ve vesmíru a skoro se mi to povedlo. Ale od jisté chvíle piju, abych zapomněl. Takže… na zapomínání!“] Pozvedl láhev k přípitku, ale byla prázdná a Toydarian toho využil k dotazu.
„Na co chceš zapomenout?“
[„To kdybych věděl,“] zabručel Champbacca otráveně a do ruky mu samovolně vletěla láhev plná.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Bezzubka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1323
    • View Profile
Nebylo by lepší Obliviate?
« Reply #3 on: 01. Sep 2016, 19:11 »
Nebylo by lepší Obliviate?

Laurencův úspěch s Verunkou ležel Dantemu pořád v žaludku. Jednou ale musela přijít chvíle, kdy si mladý Foglionni řekl, že už bylo dost a zkusí to radši u někoho jiného. Třeba u Tamsin. Jenže ta byla už zadaná. September byla zase o dost starší. Darya? Pro tu byl Dante zoufalý póvl. Pro Samanthu byl zase jenom kámoš, cokoliv jiného bylo fuj, a podle odpovědi Bessie mu něco chybělo a něco přebývalo na to, aby si s ním vyšla. Leckoho by tyhle neúspěchy udolaly ke dnu, ale na druhou stranu se Dantemu na Verunku vážně povedlo zapomenout a to se počítá.

Fandom: Felix Felicis
Always be yourself. Unless you can be a dragon... then always be a dragon.

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4371
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Svobodné touhy
« Reply #4 on: 01. Sep 2016, 19:21 »
Svobodné touhy

Sotva z Becky spadl počáteční šok, že je po dlouhých letech útrap konečně volná a svobodná, zatoužila po dvou věcech. Předně po sprše, což jí nikdo nemohl vyčítat, a pak po tom, aby na všechna ona příkoří vytrpěná v nejluxusnějším paláci široko daleko co nejrychleji zapomněla. Na to, aby vzpomínky na biče a další nepěkné věci utopila ve víně, nebyla naštěstí dost bohatá ani blbá. Moc dobře věděla, že pak by byla snadná kořist.
Takže bylo vlastně docela logické, že se odstěhovala na planetu, kde luxus znali nanejvýš z křížovek a kde byl pro absenci hospodářských zvířat naprostý nedostatek bičů.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Morčátko

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1174
  • Hlodavec
    • View Profile
Trauma
« Reply #5 on: 01. Sep 2016, 19:54 »
Trauma

Reggie ze svých vtípků holky většinou vynechával. Pro něj se mělo jednat vždy hlavně o zábavu, ale opačné pohlaví si to mnohdy bralo až moc osobně a vyvolávalo zbytečné drama. Jednou za čas to ale nemohlo ničemu uškodit. Proto si Raghu nachystal něco rychlého a jednoduchého – sprej. Samozřejmě barevný a špatně smyvatelný, aby to k něčemu bylo. V přesně načasovanou chvíli se vypravil k dívčím ložnicím v Nebelvírské věži, protřepal plechovku a vběhl dovnitř.
Mnohem dřív, než by kdokoli čekal, ze dveří zase vystřelil, sprej zahodil a dral se k východu. „Musím to zapít,“ bylo jediné, co z něj vypadlo.

Fandom: Felix Felicis!

 

Další pískoviště: