Author Topic: Bonus číslo 14 (12. 7. 2012) - Poslední čokoládička na dobrou noc  (Read 2015 times)

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6181
  • The Progeny
    • View Profile
Čokoláda je moc fajn věc, Poslední čokoládička na dobrou noc je pak úplně nejvíc nejlepší věc a jíst ji, to mi jde.

Ale protože je to bonus, tak snadné to nebude. Minulý bonus spočíval v krácení počtu slov, tenhle bude podobný, i když v součtu jich bude zas a znovu stovka. Jak je to možné, ptáte se? Protože, odpovídám, ho nebudete psát sami. Správně, SW: Eclipse byla, je a vždycky bude hra týmová, takže příchod multidrabblu snad nemůže vůbec nikoho překvapit.

Hardcore mód je i tentokrát strašně jednoduchý, prostě čím víc lidí bude multidrabble psát, tím líp. Ať to máme hezky barevné, žeano.
[„If you can't beat them, eat them.“]

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6181
  • The Progeny
    • View Profile
Půlnoční potyčka
« Reply #1 on: 10. Jul 2012, 21:48 »
Půlnoční potyčka (19 BBY)

To, že Simbacca dostával každou noc hlad, nemůže nikoho překvapit. To, že téhle noci dostala hlad i Sagwen, už poněkud překvapivé bylo.
Tak jako tak se prostě setkali v kuchyni u spíže.
[„Ta čokoláda je moje,“] upozornil ji mručivě a už už se pro ni natahoval.
„Počuj, veď sa môžeme rozdeliť ako rozumní vyspelí humanoidi,“ klepla mu po chlpatej ruke. Keby sa jej dotkol, už by ju do úst nevložila.
Chvíli to zvažoval, což bylo vidět z mračení. [„S dospělýma je nuda,“] plácl nakonec, bleskově se zmocnil kořisti a utíkal jako o život.
„Ty malý, chlpatý...“ rozbehla sa po ňom.

Fandom: Star Wars
(já + Sagwen)
[„If you can't beat them, eat them.“]

Sagwen Aisling

  • Rytíř politická mrtvola
  • Le...
  • *
  • Posts: 316
  • Where should i put myself in use?
    • View Profile
Polnočná zrážka
« Reply #2 on: 10. Jul 2012, 22:38 »
Polnočná zrážka

Poznáte ten pocit, že žijete už strašne dlho a chce sa vám umret, ale viete,že tam kdesi je ešče strašne vela veci, keré ešte scete zažit? Nigdá nigdy som neleťeu ve vlastnej vesmírnej lodi, ale poviem vám, táto bola fešná. Dokonca som mal vlastnú sklennú banku, kde som sa mohou zvlažit, kedy sa mi zascelo.
A přesně do téhle lodi nabourala ALICE. Větší katastrofa paradoxně byla, že nás ten
přívětivý zelený Slovák pozval dál a byl tak nástrojem zkázy vlastních zásob. Ale alespoň něco jsme mu tam nechali.
Neskôr z črepín sklennej banky vytiahol fajku a ponúkol ich čokoládkou.

Fandom: Equilibrium 4k
( + Champbacca)
“He, who makes a beast out of himself, gets rid of the pain of being a man.” Samuel Johnson


Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8374
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Duel of the Fates
« Reply #3 on: 10. Jul 2012, 23:18 »
Duel of the Fates (15 let po nástupu Darth Wanga na říšský trůn)

[„Konečně tě máme,“] usmál jsem se a aktivoval svůj červený meč. Stál jsem v chodbě, proti mně žena s mečem modrým a za jejími zády Jessica s červeným.
„Znásilnil tě už někdy někdo břinktyčkou? Že ne? Tak se uvolni.“
„To je mi tedy férovka. Jak je zdá, červenomečovníci stále musí dotahovat počtem.“
Zařval jsem a vyběhl na tu tlamu drzou. „Majster,“ ozvala se náhle Sagwen skrz Sílu, „vo vetračke je jebo s mečom!“
„Chlupatej parchante. Už dlouho se těším na to, že tě konečně dostanu,“ zařval někdo u stropu a z poslední čokoládičky na dobrou noc byl najednou zajímavý souboj.

Fandom: Star Wars: Nightfall
(já, Jessica, Johauna, Sagwen, Woallc)
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6181
  • The Progeny
    • View Profile
Zmrd zlodějská
« Reply #4 on: 11. Jul 2012, 00:00 »
Zmrd zlodějská

„Fe na to můžu vyfrat,“ remcala charza, když vylezla z komína a konečně měla padla. Jediné, co ji drželo při vědomí, byla doma schovaná čokoládička z Marhunu, kterou jí přivezla sestra ze svatební cesty.
Takže když došla domů, obřadně vybalila pamlsek z hadru a ten jí díky křeči vyskočil oknem ven, byla dost nasraná.
Po ulici pod oknom zrovna prechádzal medvedík čistotný menom Horác. Nebol zrovna dobre naložený, pretože posledná akcia mu moc nevyšla. Nenadchlo ho ani keď mu neznámy predmet zostrelil jeho povestný klobúčik z hlavy. Zodvihol ho a zaostril na okno. Bola to láska na prvý pohľad.
„Fráči!“

Fandom: Mechanique
(Furiela a Horác)
[„If you can't beat them, eat them.“]

Sagwen Aisling

  • Rytíř politická mrtvola
  • Le...
  • *
  • Posts: 316
  • Where should i put myself in use?
    • View Profile
Čokoláda došla
« Reply #5 on: 11. Jul 2012, 00:43 »
Čokoláda došla

Saphy sa dopotácala na ošetrovňu po krátkom, ale neĺútostnom boji po boku krogana a quarianky a zatiaľčo oni zapíjali ďalšiu prežitú hodinu, ona potrebovala dobiť baterky.
„Další,“ zavelela Filia a vykázala z ošetřovny poslední případ posttraumatické stresové poruchy,
kterému rovněž naordinovala čokoládu.
„Ahoj Filia,“ zamrmlala a zviezla sa na ošetrovateĺku. „Potrebujem dobiť baterky... ak vieš čo tým myslím.“
„Čokoláda stejně došla,“ pravila, nelenila, odhodila medigel a zásteru, zavolala salariánskeho medika, který si právě dával pauzu.
Vzala Saphy do náruče, vykopla dvere na sklade a položila Saphy na bedne. Z toho čo sa dialo, by sa nejednému quarianovi zarosil priezor.


Fandom: Mass Effect

(Saphyria & Filia)
“He, who makes a beast out of himself, gets rid of the pain of being a man.” Samuel Johnson


Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Zabijácká kuchařka
« Reply #6 on: 12. Jul 2012, 19:25 »
Zabijácká kuchařka

Inkvizitoři pročesávali skrytou enklávu rytířů jedi na zapadlé planetě Miu Leptonis IV a jediné, co mohli dělat, bylo škrábat se na hlavě. Nikde nikdo. Ani živáčka. Mělo to tu být plné děcek. Polovinu rozkrájet, druhou poslat hezky na převýchovu, ale tady, jak již bylo jednou řečeno, nikdo nikde. Bylo to docela frustrující. Děti sice nebyly, ale zato na každém kroku aspoň jedna past. A v jídelně se válela miska plná čokoládiček.
„Pročs je tam nechal, Simbo?“ zeptal se na úplně jiném místě Yussi zrzka a s přihlouplým úsměvem čekal odpověď.
[„Dělala je Jessica,“] řekl prostě, čímž je zařadil mezi pasti.

Fandom: Star Wars

(Já a Simba)

 

Další pískoviště: