Author Topic: Téma číslo 86 (25. 7. 2012) - Inkvizitor  (Read 1256 times)

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6181
  • The Progeny
    • View Profile
Téma číslo 86 (25. 7. 2012) - Inkvizitor
« on: 24. Jul 2012, 09:40 »
Dneska dřív, protože budu dlouho na cestě.
S Inkvizitory tu máme všichni samé skvělé zkušenosti, takže napsat na to drabble by snad neměl být problém.
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8374
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Osudy špatného vojáka Ruukiho
« Reply #1 on: 25. Jul 2012, 12:01 »
Osudy špatného vojáka Ruukiho (7 BBY)

Jestli jsem něco fakt nesnášel, byli to inkvizitoři. A ačkoliv budou zlí jazykové tvrdit opak, není to kvůli tomu, co mi provedli.
Bylo to tím, že jsem jim skoro pět let musel aktivně utíkat, protože mě každý měsíc našel nebo napadl alespoň jeden. A teď, když už jsem doufal v klid, mě vystopoval ten, kterého jsem naposledy viděl dělat fašírku z civilistů na planetě jisté samozvané Lady ze Sithu.
Temná strana z něj sálala, sebevědomí též, ale těžce se přepočítal, když provedl ten trik s mizením ve stínech. Oči by oklamal, ale ty mi sebrali jeho kamarádi, takže těžce zaplakal.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6181
  • The Progeny
    • View Profile
Tři trotlové
« Reply #2 on: 25. Jul 2012, 14:20 »
Tři trotlové

Přes všechnu zdánlivou rivalitu byli Shenzo, Banzarra a Edd sehraná trojka zabijáků. Možná za to mohl společný otec, ale spíš to bylo léty tréninku i zkušeností v boji.
Jejich chlupy byly rudočerné, jejich meče zlověstně červené a jejich tempo vražedné. Jejich posláním bylo očistit Říši od zbylých Jediů a připravit se na Yuuzhan Vongy.
Byli to profíci, bez váhání se v plném počtu vrhali na přečíslenou oběť, společně pomocí Síly trhali povstalecké křižníky na kusy a dokázali spořádat celou banthu na posezení.
Nakonec ale stejně chcípli, když jim to začalo být málo a pokusili se svrhnout svého otce a chlebodárce.

Fandom: Star Wars: Nightfall
[„If you can't beat them, eat them.“]

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Je k tomu předurčen
« Reply #3 on: 25. Jul 2012, 18:51 »
Je k tomu předurčen

Bylo to jako mrknutí trvající tisíciletí, během kterého se mu zdál chuchvalec zvláštních, děsivých snů. Byl rád, že je jim konec. Po otevření svých očí pohledem spočinul na muži v černém s červeným světelným mečem.
Co se dělo pak? Dali mu na výběr. Přidej se, nebo zemři. Bylo to jednoduché. Jakožto Stín, jeden z nejlepších Stínů, měl vysloveně už dávno nakročeno k tomu, aby udělal ten poslední krok a podlehl volání Temné strany Síly. Nyní se to po něm očekávalo. Jeho rekonvalescence netrvala dlouho a už létal po galaxii, měl krutopřísněhustopekelné světelné meče a dělal pořád to samé, co dřív.

Fandom: Star Wars

 

Další pískoviště: