Author Topic: Téma číslo 2134 (1. 3. 2018) - Řízení zubní praxe na Čingischánův způsob  (Read 573 times)

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6181
  • The Progeny
    • View Profile
Managing a Dental Practice: The Genghis Khan Way je jedno z těch lepších témat v březnové hromádce, takže na úvod úplně ideální.
[„If you can't beat them, eat them.“]

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4218
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Spalte simulanty
« Reply #1 on: 01. Mar 2018, 10:41 »
Spalte simulanty

Velká část otroků v Zorbově paláci sice o zuby přišla, protože jim je otrokáři z různých důvodů vymlátili, a Huttové nikdy žádné neměli, ale jedna zubní ordinace se tam přeci jen nacházela.
Bylo to vlastně docela logické: palác byl přeci jen domovem také celé škále gaunerů, kteří na zubní hygienu moc nedali a tedy trpěli častými kazy a záněty. A právě takovým prohnilým existencím se specializované pracoviště mohlo hodit, alespoň tedy teoreticky.
Prakticky zrovna v téhle ordinaci pracoval EV-KH4N, droid tak zvrácený, že k němu i ti nejotrlejší piráti s nejbolavějšími zuby zašli nanejvýš jednou a utíkali zpravidla zavřenými dveřmi.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6181
  • The Progeny
    • View Profile
Sadistický salónek
« Reply #2 on: 01. Mar 2018, 10:46 »
Sadistický salónek (16 BBY)

Kdyby někdo sledoval počínání dvou bledých postav a spousty techniků, musel by dříve nebo později dojít k přesvědčení, že se všichni zbláznili. Začalo to totiž tím, že technici nainstalovali doprostřed místnosti zubařské křeslo, ale pak se to nějak zvrtlo.
Zatímco Neryssa víceméně jenom znuděně koukala z okna na vysloveně depresivní horizont, Miranda začala rozbalovat svoje kufry s náčiním. Skalpely, vrtáky, dráty, baterie, nejrůznější chemikálie, z nichž většina se nedala sehnat ani na předpis… Během chvíle prostě vytvořila prostor, který by z bolení zubů vyléčil téměř každého.
Ovšem to bylo úplně v pořádku, přeci jen nezřizovaly zubařskou ordinaci ale inkviziční mučírnu.

Fandom: Star Wars (#novej_kánon)
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8374
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Mongolské mučení
« Reply #3 on: 01. Mar 2018, 17:01 »
Mongolské mučení (15 BBY)

[„To bude nějakej omyl, já už letos u zubaře byl,“] hudroval domlácený chlupáč, když ho dva hrubiáni usazovali do zubařského křesla, a ačkoliv vypadal, že mele z posledního, v těch slovech byl zároveň mírně postřehnutelný výsměch.
[„No fakt,“] pokračoval, když cvakly okovy, [„a protože to nebyl debil, jako vy, poslal mě rovnou domů, když nám Wookiům zuby dorůstaj.“]
Vojáci se po sobě podívali. Vážně si z nich tváří v tvář inkvizičnímu mučení utahuje?
[„Tak ale rozhodně nečekejte, že vám za to dám třicet kreditů, vy tyrani!“]
Miranda nehnula brvou, ty zuby mu začala rvát a zas taková sranda to nebyla.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Kody-Kann Tonewy

  • Rytíř politická mrtvola
  • Lemra líná
  • *
  • Posts: 51
  • Lepší souzen, než nesen
    • View Profile
Ne, děkuji, raději knihu!
« Reply #4 on: 01. Mar 2018, 17:05 »
Ne, děkuji, raději knihu!

Včerejšek byl náročnej. Ze zahřátý postele se mi moc nechce. Ještě lepší než vůně připravované snídaně, byl holej zadeček, co se na mě od linky smál. Zubní prohlídka dopadla líp, než jsem čekal. Ne, čekal jsem to přesně takhle. Doktorka Tsoneyová je velice starostlivá.
To, že si zřídila ordinaci na Tatooinu není až tak zajímavé, jako to, jak se vypořádala s nájezdníky. Věděl jsem, že je na krev zvyklá, ale tohle… Jeden by řekl, že Tuskeni jsou uvnitř jen pytle s pískem.
Nejsou...
Inspirovala se prej v jedný knižce, kde raděj, jak si vybudovat zubařský impérium…
Včerejšek byl fakt náročnej.

Fandom: Tonewy´s Sex Wars

Morčátko

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1174
  • Hlodavec
    • View Profile
Hororový záskok
« Reply #5 on: 01. Mar 2018, 20:31 »
Hororový záskok

Daniel se odmala bál zubařů. A ačkoli byl kouzelník, stejně zašel k mudlovskému lékaři, když se mu ho kus ulomil. Praštil se o křišťálovou kouli. Bál se už dopředu, a jako by ho opařili, když na dveřích viděl cedulku informující o tom, že dnes slouží za jeho doktora záskok.
Dveře se otevřely, a v nich stál ON. Sincere Gall s kovářskými kleštěmi a půlmetrovou jehlou. Za ním ležela na stole sbírka mučících nástrojů, hřebíků, dlát, nožů…
Daniel se s trhnutím probudil, sesunutý usnul na židli v čekárně. A ačkoli mu v zubu tepala bolest, neváhal. Čekárna byla do vteřiny prázdná.

Fandom: Felix Felicis!

Bezzubka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1323
    • View Profile
Špatný přístup
« Reply #6 on: 01. Mar 2018, 20:52 »
Špatný přístup

Když Fénixův řád vyhrál, jen málokterým Smrtijedům se povedlo utéct. Podařilo se to i jednomu z vrchních trýznitelů, který se rozhodl nějak zúročit své zkušenosti z různých mučících praktik a jelikož se specializoval hlavně na ústa, otevřel si na Obrtlé zubní ordinaci. Přece jenom – i podvratné živly měly občas touhu se o svůj chrup starat a nechtěly ho nechat hnít.
Už si plánoval, jak expanduje do dalších kouzelnických měst a posléze třeba i do kontinentální Evropy, ale nedostal se ani přes první týden. Ono když od něj se zděšeným řevem utíkaly i ty podvratné živly, tak asi bylo něco špatně.

Fandom: Harry Potter
Always be yourself. Unless you can be a dragon... then always be a dragon.

 

Další pískoviště: