Author Topic: Téma číslo 119 (27. 8. 2012) - Quantum tarantuli  (Read 1920 times)

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
A když už jsem v tom, tak nahodím i pondělní téma Quantum tarantuli

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6181
  • The Progeny
    • View Profile
Hnusná hesla
« Reply #1 on: 26. Aug 2012, 19:35 »
Hnusná hesla (22 BBY)

Sotva Neva vletěl do jídelny, upoutal na sebe pohledy všech stolujících. Obvykle totiž nevletěl až tak rychle jako teď, nevyskočil na stůl před Simbaccu a neflákl mu pohlavek jak ze starých filmů.
„Kontroloval jsem přístupová hesla a tak stupidní jako ty jsem neviděl,“ vysypal okamžitě a využil chvíle překvapení, aby zpražil pohledem i ostatní. „A vy se moc nesmějte, vaše nejsou o moc lepší.“
Vytáhl největšího hříšníka ven za ucho, dotáhl ho do počítačové centrály, celou cestu mu vysvětloval, že 'gulas1' není dobré heslo a nakonec mu přiřadil jiné, nově vygenerované.
Musel použít Sílu, ale po půlroce si 'quantumtarantuli1138' zapamatoval.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8374
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Chlupaté bifé
« Reply #2 on: 26. Aug 2012, 21:31 »
Chlupaté bifé (41 BBY)

Ztroskotání na Parlara VIII sice ze začátku vypadalo jako pořádná šlamastyka, ale jak už bylo řečeno, nakonec jsem si to užil. Velkou zásluhu na tom měl měsíc samotný, protože lepší bufet bych si nemohl přát.
Hned první den, ještě než jsem si postavil chýši a vůbec, jsem přecházel zalesněný horský hřeben, když jsem špatně došlápl a sjel tlamou o pár úrovní níž. Hlína chutnala po broucích, tak jsem si řekl, že najíst se by bylo fajn, a začal jsem hledat. Brouky jsem nenašel žádné, ale tarantulí tam byla kvanta.
Stačilo mi jedno kvantum a měl jsem sílu na další cestu.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Chlupatá ingredience
« Reply #3 on: 27. Aug 2012, 19:01 »
Chlupatá ingredience (2183)

„Devět, devět, milimetrů, milimetrů, důraznejch, argumentů,“ prozpěvoval si Grok během přestřelky, do které se během návštěvy Omegy zapletl a kochal se důrazností argumentů své lupary. Na to, že se sem původně vydal koupit pytel vesmírných pavouků na speciální paštiku, se to zvrtlo v pěkný šrumec.
V hlavě mu zněla melodie té staré písně od toho Zemského skína a vorchové padali jak zabití. Krom nich a jejich tělních tekutin se ulicí rozlévali také již zmínění vesmírní pavouci, kteří se osvobodili z upuštěného pytle a nyní se snažili schovat v nejbližších stínech a zákoutích, ve kterých přečkají ten masakr. Pak budou hodovat.

Fandom: Mass Effect

 

Další pískoviště: