Author Topic: Téma číslo 2315 (1. 9. 2018) - Létající talíř  (Read 419 times)

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4242
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Máme tu září a s ním naději na lepší zítřky, nicméně u sci-fi vlastně ještě zůstaneme, protože po verneovkách přijde... Létající talíř!

(a z toho už tak snadno okruh témat uhádnout nejde, muheh)
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8420
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Vytočený vrak
« Reply #1 on: 31. Aug 2018, 12:11 »
Vytočený vrak (11 BBY)

Anna-nana byl z nálezu téměř použitelného vraku fregaty třídy Corona tak nadšený, že když se u něj jen o pár dní později zastavil Champbacca s prosbou o popelářskou loď na zakázku, viděl v tom jasné znamení vyšší moci. Okamžitě a náležitě nadšeně tedy chlupáče odvedl k torzu pirátské fregaty, nezapomněl vychválit všechny její přednosti a zděšená reakce kdysi dobrodružného rytíře Jedi jej tedy poněkud zaskočila.
[„Ses posral?“] zhrozil se Wookiee, když si létající talíř oťukal holí, [„Vždyť se v tom pobleju dřív než opustím atmosféru!“]
A tak raději slepili dva vraky jiné, sice poněkud špinavější a zrezlejší, ale bezpečně nerotující.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4242
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Talířová terapie
« Reply #2 on: 31. Aug 2018, 16:31 »
Talířová terapie (0 BBY)

Joyce uhnula třetímu talíři, který by ji jinak bez obtíží trefil, ale důvodem jejího ztrápeného výrazu nebylo nádobí. Byla jím už velká Togruta, která stála na druhé straně baru a to nádobí házela.
„Mrzí mě to, vážně,“ hájila své dávné a nepříliš šťastné rozhodnutí, „ale tenkrát to pro tebe bylo lepší, věř mi.“
Třísk.
„Nezvládla jsem se postarat ani o Cae, a to byla plnoletá!“
Prásk.
„Víš co? Tref si mě, zasloužím si to a tvojí mamce to taky pomáhalo.“
V tu chvíli se poslední talíř zastavil ve vzduchu, Emily ho pomocí Síly položila zpátky na pult a začala poslouchat.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6205
  • The Progeny
    • View Profile
Shantja skilluje
« Reply #3 on: 31. Aug 2018, 17:15 »
Shantja skilluje

Majitel drobného obchůdku se otočil za podivným zvukem a nevěřil vlastním očím. Jeden z talířů, které tam za přívětivý peníz nabízel široké veřejnosti, se totiž bez zjevné příčiny zvedl, pomalu vzduchem doletěl do temného koutu a odtamtud po chvilce váhání vystřelil zpátky do místnosti takovou rychlostí, že to mohlo někoho zranit. Kupec netušil, co tak narychlo podniknout, ale když se totéž opakovalo s talířem dalším, měl jasno: zvedl se a běžel rychle pro nějakého toho dobrodruha se šípem v koleni.
„Khajiit se omlouvá,“ ozvalo se v tu chvíli mňoukavě z onoho temného kouta, „ale nějak se tu telekinezi naučit musí.“

Fandom: Skyrim
[„If you can't beat them, eat them.“]

Kámen

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 457
    • View Profile
Letoun nad Lotyšskem
« Reply #4 on: 31. Aug 2018, 17:22 »
Letoun nad Lotyšskem

Když se nad Lotyšskem objevil létající talíř, většina Lotyšů nehnula brvou. Někteří byli hladem paralyzovaní, jiní zmrzlí, další si zas mysleli, že jde o halucinace z podvýživy nebo imperialistickou provokaci.
Přitom šlo o skutečnou návštěvu z vesmíru. Ne však přátelskou, neboť po krátkém průzkumu začaly z talíře létat plazmové výboje a jedna zemljanka za druhou se měnily v trosky, o jurtách bez jakéhokoliv krytí ani nemluvě. Úroda zemiaků byla zničena, kosti hospodářských zvířat rozdrceny, spousta Lotyšů padla nebo skončila alespoň s rozdrcenou lebkou. Někteří to vítali.
Vesměs ale nešlo o nic horšího než co by v Lotyšsku způsobilo větší krupobití.

Fandom: Lotyšské vtipy
Jsem jenom blbej kámen, a přesto jsem napsal víc drabblů než tvoje máma.

 

Další pískoviště: