Author Topic: Téma číslo 125 (2. 9. 2012) - Pověste ho vejš  (Read 1376 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8374
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Pověste ho vejš, ať se houpá,
pověste ho vejš, říká post,
pověste ho vejš, ať se houpá,
že nenapsal drabblů dost.
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8374
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Nelíbivá dekorace
« Reply #1 on: 01. Sep 2012, 09:46 »
Nelíbivá dekorace (22 BBY)

„Mně to připadá dobrý,“ usoudil bleskově Neva a měl se k odchodu. Zbylí pomocníčci ze slušnosti setrvávali.
[„Vůbec,“] namítal jsem, [„je to celé nakřivo, to nevidíš?“]
„Vidím, ale ignoruju,“ odvětil rychle, nicméně ještě chvíli spolupracoval.
Následovala série pokynů, která měla zajistit vyrovnání visící postavy a kterou sbor pomocníků vykonával s větším či menším odporem. Když bylo dokonáno, zahleděl jsem se na oběšence a zamyslel se.
[„A víš ty co? Pověs ho kousek výš,“] napadlo mě o chvilku později, což už ostatní nesli s viditelnou nelibostí.
„A víš ty co?“ ozval se Aleema, „pověs si ten hnusnej obraz laskavě sám, díky.“

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6181
  • The Progeny
    • View Profile
Pošta pytlákům
« Reply #2 on: 02. Sep 2012, 03:18 »
Pošta pytlákům (20 BBY)

Milí pytláci,

nejspíš si nepamatujete, o čem jsme spolu minule mluvili, takže vám to budu muset připomenout.
Mluvili jsme, chvíli poté, co jsem vám nakopal prdele, že byste měli pytláctví zanechat, a vy jste mi  slíbili, že své nekalé řemeslo pověsíte na hřebík.
Vzhledem k tomu, že jsem vás včera zase viděl v lese tropit neplechu, bych vás rád požádal, ať to řemeslo pověsíte někam výš, abyste na něj nedošáhli, protože teď to zjevně nestačí.
Myslím to podobně vážně, jako jsem to myslel prve. Pokud vás ještě jednou nachytám s flintou v lese, budete ztrestáni mou mocnou čepelí.

Bububu.
Simbacca

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
To se oslaví!
« Reply #3 on: 02. Sep 2012, 20:27 »
To se oslaví! (18 BBY)

„Ještě trochu výš. Dobrý!“ Jess hodnotila kritickým pohledem jejich práci a musela se v duchu pochválit. Transparent Všechno nejlepší k narozeninám vysel tak akorát nad generátorem kvantové díry a všichni členové enklávy se činili. Rahm s pomocí Cae sklidil horu trávy a část sklizně Jess prohnala destilační komorou. Mia s Nevou naučili droidy tančit čardáš a donutili je sklidit z úlů tropických včel oceán medu, z kterého vytvořili moře medoviny.
Vojta a zbytek malých pytlíků se naučili nějaké ty básničky a skandovat a Lempix přihodil do banku tři nejluxusnější houbičky, co vypěstoval. Jen školnice se pořád mračila.
„Chm… ještě trochu!“

Fandom: Star Wars

 

Další pískoviště: