Author Topic: Téma číslo 2403 (28. 11. 2018) - Sestřenice  (Read 456 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8374
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Téma číslo 2403 (28. 11. 2018) - Sestřenice
« on: 27. Nov 2018, 16:56 »
Když už ani Sestřenice nepíše drabbly, tak je to fakt krize.
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8374
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Rázná rodinka
« Reply #1 on: 28. Nov 2018, 00:29 »
Rázná rodinka (0 ABY)

Sien byl v šoku. Jednak z toho, jak ho patnáct Mandalorianů trefilo omračovacími paprsky, ale pak hlavně z té hrozné obludy, co si před ním prokřupala klouby na rukou a dala se do výslechu. Vzdoroval, ale věděl, že to nevydrží dlouho, protože s takovou dávkou živočišné brutality se prostě ještě nikdy nesetkal.
„Pomozte mi,“ poprosil toho druhého, toho hodného, když se zrůda vzdálila, prý sehnat nějakého… myšohryza? „Všechno vám řeknu, jen mě zachraňte před tou příšernou stvůrou, prosím!“
Druhý Wookiee nevypadal pobaveně.
[„Ta zrůda je moje sestřenice, tak mluv, nebo ji pošlu pro krysohryza...“]
A najednou si moc pěkně popovídali.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6181
  • The Progeny
    • View Profile
Sexy sestřenky
« Reply #2 on: 28. Nov 2018, 17:36 »
Sexy sestřenky (1985)

Těžko říct, jak přesně se ti dva dávní spoluhráči ze zmijozelského famfrpálového týmu dostali v konverzaci k tématu netušených příbuzenských vztahů, ale když se holt dávní spoluhráči jednou potkají nad pivem, stávají se občas i divnější věci.
„Takový věci se náhodou dějou častějc, než bys řekl,“ konstatoval Flann, „ostatně i mně se to stalo – šest let jsem neměl nejmenší tušení, že Maeve je moje sestřenice. A to se mi o ní občas zdály dost divoký věci, který by se příbuznejm ani bejvalejm katolíkům určitě zdát neměly, čirý peklo.“
„Jo, no, jsi fakt chudáček,“ ucedil sarkasticky Ethan a radši změnil téma.

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4218
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Příklepové představení
« Reply #3 on: 28. Nov 2018, 17:51 »
Příklepové představení (0 ABY)

Když Banana zaslechla, že v hangáru co nevidět přistane teta Joyce, nedbala kapitánových výstrah a vyběhla jí naproti. Co na tom, že údajně neměla nejlepší náladu, ona ostatně taky ne a trocha příbuzenského objímání se zřídka vídanou tetičkou by to třeba mohla spravit.
Mýlila se. Nejen že byla Joyce tak vytočená, že to z ní bylo cítit i přes trup lodi, taky po Bananě vzápětí skočilo… něco.
„Co to kruc–“ vypadlo z mladší fialky, než byla letícím Dugem sražena k zemi. 
„To je Laura, tvoje sestřenice,“ ucedila Joya.
„Ráda tě poznávám!“
Banana, pořád ještě vespod, zas tak ráda nebyla.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Kámen

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 457
    • View Profile
Skandál na Sulaccově svatbě
« Reply #4 on: 28. Nov 2018, 23:53 »
Skandál na Sulaccově svatbě (0 ABY)

Svatba Balmorry a Sulacca byla v plném proudu, kapela navzdory značné improvizovanosti hrála, jídlo pomalu mizelo a pití, které mizelo rovněž, rychle odbourávalo poslední zábrany přítomných. A to včetně Chlouppka, který se během nepříliš náročné lidovky naklonil ke svému slepému brachovi.
„Vidíš támhletu kočku?“ zašeptal děsně nahlas a ukázal na Fidorkku, tiše sedící bokem, „půjdu si s ní trsnout, strašně po mně totiž jede.“
Očekával spíš placáka než to, co přišlo.
[„Myslíš moji sestřenici?“]
Chlouppek vyprskl pivo tak, že doletělo až na první stůl, a v místnosti najednou zavládlo přesně to trapné ticho, kterému se Champbacca chtěl celou dobu vyhnout.

Fandom: Star Wars
Jsem jenom blbej kámen, a přesto jsem napsal víc drabblů než tvoje máma.

 

Další pískoviště: