Author Topic: Téma číslo 2500 (5. 3. 2019) - Zlato, jsi skála  (Read 434 times)

Kara Melka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1233
  • Zákeřně sladká.
    • View Profile
Zlato, jsi skála, řekl a napsal o tom drabble.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8374
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Rozjuchaná romantika
« Reply #1 on: 05. Mar 2019, 17:35 »
Rozjuchaná romantika (28. 3. 0 ABY)

Ve skladišti na základně kashyyyckého odboje byla sice úplná tma, ale tiché hlasy a sem tam cinknutí skla dávalo tušit, že padlý náčelník Churr se zapíjí i tam. Možná až moc.
[„Když už tak pěkně vzpomínáme,“] ušklíbla se Erris, která měla díky spoustě Taterrrského čaje trochu problém na Champbaccu nešilhat, [„nechceš… no, však víš, si zopakovat… tamto?“]
Věděl. Byl opilý, ne debil.
[„Simtě,“] škytl odevzdaně, [„já jsem tak na plech, že by se mi ani nepostavil.“]
[„O to bych se nebála.“]
Docela dlouho nechápal, co tím chce říct, ale pak mu došlo, kde že má už pěkných pár vteřin ruku...

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6181
  • The Progeny
    • View Profile
Konverzace s kamením
« Reply #2 on: 05. Mar 2019, 18:11 »
Konverzace s kamením (28. 8. 0 ABY)

Když se před Roccem otevřel inkviziční sklad ve sklepě Citadely, neubránil se Wookiee úsměvu. Už se trochu začínal bát, že si z téhle výpravy nepřinese jediný suvenýr, a teď najednou tohle.
Obezřetně kontroloval, jestli se mezi policemi plnými krámů nepohybují nějací další modrokožci, a když pak vyřešili tu záležitost s těhotnou Císařovou rukou, šel pomáhat s nakládáním a taky si vybrat odměnu. Několik ingotů žlutavého kovu jako by na něj volalo.
[„Promiň, ale pro současnou ekonomiku jsi jenom šutr,“] odvětil jim.
Kdo by se taky tahal se zlatem, když se hned vedle válelo i několik cihel mnohem cennějšího aurodia, že?

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Kara Melka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1233
  • Zákeřně sladká.
    • View Profile
Drsné nepohodlí
« Reply #3 on: 05. Mar 2019, 20:42 »
Drsné nepohodlí (1984)

Zpočátku bylo sdílení postele s Montym docela v pohodě. Byl malý a skladný, a jediné, co občas potřeboval, bylo pomazlení a deka navíc. Postupem času to ale bylo čím dál náročnější.
„Monty, už zase mě tlačíš do zad, musíš se na mě tak mačkat?“ brblal Asbjorn jedné noci nespokojeně, když ho probudilo v posteli cosi tvrdého. Puberta byla někdy náročná věc a to, že Monty za poslední rok vyrostl ve všech ohledech, taky.
„To nejsem já,“ zahučel Mexičan rozespale.
Bjorn zašátral pod peřinou a vylovil jeden z Montyho kaktusů. Netušil, jak se tam dostal, ale nepřekvapilo ho to ani trochu.

Fandom: Felix Felicis!

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4218
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Natvrdlý náhled
« Reply #4 on: 05. Mar 2019, 23:13 »
Natvrdlý náhled (1 ABY)

Když jí tenkrát kapitán nakráčel do kajuty, vypadal rozladěně. Merumeccu se přitom vůbec nemusela ptát, co je špatně, protože jí to vyklopil prakticky hned.
[„Ti moji rodičové jsou úplně nemožní,“] pravil konsternovaně, když sebou bacil na postel podobně jako to dělával Jessice. [„Tak já jim navrhnu úplně super řešení, jak budeme všichni v pohodě, a oni mě pošlou pryč, že si to musí vyřídit sami? To si o mně jako myslej, že jsem malej?“]
[„To určitě ne,“] ucedila jenom trochu sarkasticky, [„ale uznej, že občas jsi tak trochu kupa šutrů.“]
Vůbec netušil, jak to myslí, což jí jenom dalo zapravdu.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

 

Další pískoviště: