Author Topic: Téma číslo 2582 (26. 5. 2019) - Opeřený přítel  (Read 341 times)

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6203
  • The Progeny
    • View Profile
Opeřený přítel nemusí být nutně zamilovaný pták, ale asi může.
[„If you can't beat them, eat them.“]

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4240
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Přítulný poštolkomut
« Reply #1 on: 26. May 2019, 21:06 »
Přítulný poštolkomut (1 ABY)

O tom, co jí řekla Kerrchak, přemýšlela Inchuchunna ještě pěkných pár nocí.
Nedalo se totiž popřít, že si občas říkala to samé a že tikání biologických hodin už sem tam zaslechla. A že už nebyla sama v nezkroceném lese, nýbrž kolem sebe měla funkční komunitu slušných Wookiů, z nichž by si určitě vhodného samečka najít dokázala. Dokonce tam bylo i pár takových, co po ní navzdory značné podvýživě sem tam mlsně koukali, a množina těch, co se líbili jí, taky nebyla úplně prázdná.
Jenže Morrrt ji potřeboval víc a taky mnohem míň sledoval fotbal, tak mu holt nakonec dala přednost.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6203
  • The Progeny
    • View Profile
Re: Téma číslo 2582 (26. 5. 2019) - Opeřený přítel
« Reply #2 on: 26. May 2019, 21:14 »
Vejrající wingman (1987)

„Kámo, byl jsi skvělej,“ halekal Fróði, sotva vplul nad ránem do svého pokoje ve Finnianově srubu, a ta slova patřila jednomu z jeho nejlepších kámošů vůbec. „Kam se jako wingmani hrabou ostatní bouráci, tohle bylo naprosto bezkonkurenční. Naučíš mě to, žejo? Protože, čéče, to bylo totálně impresivní. Vždyť tys tam v podstatě jenom seděl, sem tam na ni zavejral a mně pak stačilo říct, že jsem tvůj parťák, a byla moje. A že teda rozhodně bylo o co stát, to ti povím, kamaráde...“
A pak už Buboš konečně dostal kus ryby, protože si ji za to kouzelné vejrání fakt zasloužil.

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

Kara Melka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1233
  • Zákeřně sladká.
    • View Profile
Opeřený problém
« Reply #3 on: 26. May 2019, 22:05 »
Opeřený problém

„Prosím tě, miláčku, mohl by ses otočit?“ ozval se jednoho večera Sven rozpačitě, když nastala chvíle, aby se převlékl do pyžámka a zalezl do postele.
Andy nechápavě nakrčil čelo. „Cože? Vždyť spolu už nějakej ten pátek chodíme, tak se přede mnou přece nebudeš stydět...,“ poznamenal zaraženě, upíraje na Svena zmatený pohled.
„Ale Andy, já... řekněme, že mám svoje dny a vůbec se necítím dobře.“
Teď už Andy nechápal vůbec a možná se trochu zděsil.
Sven si namísto vysvětlování s povzdechem sundal košili, aby odhalil dobrou půlku těla pokrytou růžovým peřím. To bylo tak, když měl člověk za přítele takovýho ptáka...

Fandom: Felix Felicis!

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8416
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Pitomé peří
« Reply #4 on: 26. May 2019, 22:52 »
Pitomé peří

Když byl malý, říkala mu matka, že má v sobě krev náčelníků. Že jeho jméno znamená „opeřený přítel“ a že mu jednou někdo nasadí čelenku z orlomutích per, načež bude moudře vládnout v nějakém lepším městě.
Jenže tahle matka byla tak trochu magor a všichni v Chenachochanu to věděli. Takže jakmile zemřela, její syn byl většinou oslovován lecjak, ale svým pravým jménem nikoliv. Jen v tom dost často figurovalo peří, respektive péra, což bylo někdy až zbytečně kruté.
A tak se Pellebacca radši učil na ranhojiče a za péči o místní fotbalový tým si během let vysloužil mnohem lepší titul.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

 

Další pískoviště: