Author Topic: Téma číslo 2681 (2. 9. 2019) - Nezapomenutelná  (Read 380 times)

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6212
  • The Progeny
    • View Profile
Schválně, jestli tenhe měsíc přijdou nějaká Nezapomenutelná témata.
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8434
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Nezapomenutelná noc
« Reply #1 on: 02. Sep 2019, 17:58 »
Nezapomenutelná noc (29 BBY)

Erris sice nebyla citlivá k Síle ani nadaná ve čtení z rukou, hvězd či podobných věcí, ale od samého rána tušila, že letošní Den života bude završen něčím zcela jedinečným. A měla pravdu.
Když konečně zapadlo slunce a věci se daly do pohybu oním pro ni velmi zajímavým směrem, nedržela se stranou a naopak tomu nezvykle aktivně vyšla naproti. Pečlivě pak vnímala každý detail a každičký vjem, od zrakových po čichové, a vychutnávala si ten okamžik, jak jen se dalo. Než bylo po všem, byla si naprosto jistá, že tuhle noc prostě nikdy nezapomene.
On na tom byl podstatně jinak.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6212
  • The Progeny
    • View Profile
Pamatovací pomůcka
« Reply #2 on: 02. Sep 2019, 18:05 »
Pamatovací pomůcka

Jelikož Fróði nedisponoval fotografickou pamětí, neměl důvod se domnívat, že by si tvář té o trochu starší mrzimorky, co ji jednoho krásného dne potkal na břehu jezera, pamatoval nějak výrazně déle než tváře mrzimorek jiných.
Co si budeme povídat, byla Faye v mnoha ohledech průměrná, alespoň tedy na poměry Bradavic a čistokrevných britských kouzelnic, v jiných dokonce působila trochu poškozeně. Ne že by byla nezbytně ošklivá, to vůbec, prostě jen tak nějak tuctová, přinejmenším na první dojem, než poznal její povahu.
A než ho naučila jezdit na kole a přišel s ní o panictví, protože to věci taky dost změnilo.

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4249
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Jméno je jistota
« Reply #3 on: 02. Sep 2019, 18:14 »
Jméno je jistota

Když se k recepční v klubu U růžové kočičky přimotal nesmělý mladík, nebylo těžké tušit, co chce. Než ho však stihla oslovit a nabídnout mu volné slečny z horních pokojů, jako každému nesmělému zákazníkovi, předběhl ji.
„Dobrý večer,“ pravil hlasitěji, než čekala, „víte, já mám takové zvláštní přání.“
„To není nic špatného, od toho tu jsme,“ ujistila ho s profesionálním úsměvem na rtech.
„Já… já tu byl včera a strašně bych chtěl tu samou dívku, víte, ona byla zcela nezapomenutelná, dočista mě očarovala a nedokážu ji dostat z hlavy...“
„To úplně chápu. A jak se jmenovala?“
„Ééé, to si nepamatuju.“

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Kara Melka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1233
  • Zákeřně sladká.
    • View Profile
Předúplňková noc
« Reply #4 on: 05. Sep 2019, 07:17 »
Předúplňková noc (nedělní žolík)

Lucien byl sice vyšší šlechtic, ale nikdy ho neužilo na čajové dýchánky a podobnou zábavu; pro něj to byla nudná ztráta času. Měl raději divočejší vyžití.
Nebylo tedy divu, že vyrazil na vesnické oslavy Lammasu, kde se jako šlechtic věru moc nechoval. Nejen, že se přihlásil do poněkud brutální hry, jakéhosi předchůdce rugby, odkud odešel zbitý jako pes, ale také si nabalil zaklínačku, s níž strávil většinu dne i noci.
Vlkodlak a zaklínačka, haha. Hlavně ten společný večer byl nezapomenutelný. Nocovali v seně, sice ve vší počestnosti, ale spolu, pozorovali hvězdy a měsíc blížící se do úplňku... Zkrátka nezapomenutelná noc.

Fandom: Zaklínač rpg

 

Další pískoviště: