Author Topic: Téma číslo 2876 (15. 3. 2020) - Příběh dvou múz  (Read 171 times)

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6181
  • The Progeny
    • View Profile
Dnes si poslechneme Příběh dvou múz. Ono víc jich drabbleři stejně nepotřebují.
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8374
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Meylounovy múzy
« Reply #1 on: 15. Mar 2020, 20:21 »
Meylounovy múzy (1 ABY)

„Co nám dnes povíš za pohádku, tati?“ vyzvídal jeden malý kytovec, když se v otcově doprovodu odebíral na kutě, a jeho sestra hned měla pár nápadů.
„Něco o dracích? Ne, o Mandalorianech. Nebo o rytířích Jedi? Ne, o vesmírnejch pirátech!“ Pokračovala by jistě až do rána, ovšem na to nebyl čas.
„Víte vy co?“ zamyslel se táta, ta čtyřnetráková hromada hergličího masa. „Já vám dnes povím něco úplně nového – příběh o tom, jak jsem potkal dva velké zdroje inspirace, díky nimž jsem přišel k vám dvěma.“
A tak vyprávěl a vyprávěl a byl z toho málem seriál o devíti řadách.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6181
  • The Progeny
    • View Profile
Mořské múzy
« Reply #2 on: 15. Mar 2020, 20:46 »
Mořské múzy

„V Kodani se ti mi stala fakt zajímavá věc,“ spustil Fróði, když se při návštěvě bratránka dostalo na obligátní vyprávění o cestách kolem světa. „Potkal jsem dvě takový… no, inspirativní mořský víly. Kleio a Thaleia se jmenovaly, na jednom parníku pracovaly, v kuchyni, a potřebovaly poradit s nejlepší úpravou mořskýho ďasa, protože se kvůli tomu furt hádaly...“
„Hele, já tě zastavím, jo?“ ozval se Flann. „Jestli je to jenom další z rafinovaných způsobů, jak se pochlubit, že máš na kontě další trojku, tak nemám zájem.“
A tak Frodo přehodil výhybku a tu báseň, co díky jejich našeptávání napsal, mu nepřečetl.

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4218
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Příběh podružný
« Reply #3 on: 15. Mar 2020, 22:06 »
Příběh podružný

Sotva ty dvě krásky spatřil, měl chuť napsat na jejich půvab oslavnou píseň. Vlastně ho i napadala slova, tak to byl inspirativní pohled. Nebyl však tím druhem muže, co by měl na podobné píčoviny čas, a tak šel rovnou k věci. Ke kleci, v níž ty dvě stály, úplně nahé, a hledal cenovku.
„Tak jakýpak je váš příběh, děvenky?“ usmál se, docela šeredně, a olízl se.
„Jó, vážený pane,“ vložil se mu do toho prodejce, „to nevím, papíry od nich nemám, ale udělám vám cenu, co vy na to?“
Samozřejmě si plácli, koho v takové situaci zajímal nějaký průkaz původu?

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

 

Další pískoviště: