Author Topic: Téma číslo 2912 (20. 4. 2020) - Runa 11., 75-78  (Read 140 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8412
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
„Nejsa z domu vznešeného,
nejsa z rodu váženého,
chci se vzrůstem zalibovat,
způsoby a pěkným vnějškem.“

A taky tím, že píšu drabbly, duh.
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6202
  • The Progeny
    • View Profile
Bradvický bohatýr
« Reply #1 on: 20. Apr 2020, 17:56 »
Bradavický bohatýr (1986)

Fróði sice večírek ruské čistokrevné smetánky navštívil primárně s Iskrou, ale to přece neznamenalo, že nemůže okukovat i jiné účastnice. Taková síla, co by mu to dokázala zakázat, ostatně ani neexistovala.
Stalo se tak, že se nad punčem setkal s lepou pionýrkou, která ho viditelně nepoznávala a ještě viditelněji ji to iritovalo.
„Čest práci, soudruhu,“ pozdravila ho lehce provokativně, „tebe jsem tu ještě neviděla.“
„Čest, kočko. Já jsem Fróði, Fróði Finniansson.“
„Aha, to mi nic neříká, to je nějaký exotický rod ze Skandinávie?“
„Kdepak, já z žádnýho rodu nejsem,“ opáčil bez rozpaků, „já mám mnohem zajímavější kvality.“
A fungovalo to.

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8412
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Nuzný nástup
« Reply #2 on: 20. Apr 2020, 21:36 »
Nuzný nástup (39 BBY)

Mnozí jiní by se na jeho místě složili. Vždyť mu právě zemřel otec a zbytek rodiny byl tak rozhádaný, že bylo s podivem, kolik se jich ukázalo na pohřbu. A byl to právě on, kdo musel převzít otěže otcova slibně našlápnutého obchodního a závoznického impéria.
Zpočátku se to jevilo jako marný boj. Nebyl ze vznešeného rodu, aby měl přebírání žezel v krvi, jeho dosavadní kvalifikace spočívala ve střílení pirátů. Nezalekl se však, šel do sebe a byl odhodlaný ukázat všem, že se dá v branži prosadit i bez předpokladů.
A tak se zrodila legenda, Wyrrgy, nejnesmlouvavější obchodník v předaleké galaxii.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4238
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Saccagaweina slabost
« Reply #3 on: 20. Apr 2020, 21:46 »
Saccagaweina slabost

[„Smím prosit, princezno?“] oslovil Saccagaweu neznámý Wookiee se škraboškou přes oči, nicméně i tak si byla jistá, že ho nezná. A že by ho docela ráda poznala.
[„Zajisté,“] odvětila tedy, nechala si nabídnout rámě a záhy byli na parketu uprostřed Wigwamburgu a vlnili se v rytmu bong. Nemluvili, jen se navzájem studovali, čehož si byli moc dobře vědomi.
[„Nenamáhejte zrak, výsosti,“] pousmál se po chvíli, [„nepoznáte mě, neb nejsem od dvora či z rodu urozeného. Mí prostí rodičové mě však dobře vychovali.“]
Čímž získal několik významných bodů k dobru a o pár minut později se vlnili v úplně jiném rytmu.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Morčátko

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1174
  • Hlodavec
    • View Profile
To nejlepší, co Romea mohlo potkat
« Reply #4 on: 20. Apr 2020, 22:45 »
To nejlepší, co Romea mohlo potkat

O dramatu a tragické lásce mezi Romeem a Julií už toho bylo řečeno mnoho – a to nechme stranou Shakespeara, mluvíme o Bradavicích. Pochopte – Julie se snažila. Ale Romeo byl takovej moron! Julča věděla, že není z čistokrevné rodiny jako Romeo. Byla z mudlovské rodiny. To bylo pro někoho s příjmením Howells takové… Nic moc.
Ale tak to přece nemohl brát!
„Romeo?“
„Hmm?“
„Tak abys věděl – já… Mám vychování. A chovám se jako člověk, ne jako čistokrevná mrcha!“ A jsem hezčí než Olšenková, dodala Julča tak v duchu.
Romeo překvapeně mlčel – ale v duchu si říkal, že má Julča asi recht.

Fandom: Felix Felicis!

 

Další pískoviště: