Author Topic: Bonus číslo 367 (21. 5. 2020) - Dr. Dutošvarc  (Read 189 times)

Morčátko

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1174
  • Hlodavec
    • View Profile
Bonus číslo 367 (21. 5. 2020) - Dr. Dutošvarc
« on: 19. May 2020, 19:00 »
Možná ne až tak ďábelský záporák dr. Dutošvarc toho hodně namluví - hlavně se svým nepřítelem ptakopyskem Perrym (který naopak nemluví vůbec). Právě ptakopyskovi byla určena slova "když říkám neočekávané, myslím tím naprosto očekávané." Tato hláška bude tématem našeho dalšího bonusu - tedy drabblu, kde někdo vypráví svůj pohnutý životní osud. Protože právě to Dutošvarc rád dělá.

Hardcore verzí budiž to, že i vaše postava bude tento svůj životní příběh vyprávět svému nepříteli.

P.S.: Jedeme podle českých názvů, tak počešťujeme i jména, aby v tom byl systém.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8419
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Kawenina kronika
« Reply #1 on: 20. May 2020, 23:12 »
Kawenina kronika (0 ABY)

„Jmenuji se Kawena,“ spustila Kawena. „Narodila jsem se před devatenácti zimami na Bol-Tawaranu. V hlavním městě jménem Toll-a-tawar. Mým otcem byl Rox, samozvaný vládce a tyran, který si udělil titul Strážce vědění. Mou matkou byla Kawanea, byla Roxova oblíbená konkubína v harému. Z mého pohledu byla velmi krásná a chytrá a možná proto si ji otec oblíbil. Byla pro mne dobrou a milující matkou. Ona mne milovala a já ji. Od dětství mi vštěpovala, ať se ke všem živým tvorům chovám s úctou a pochopením.“
Asi si myslela, že jim říká něco převratného, ale brzy už ji neposlouchal ani Kody.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Morčátko

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1174
  • Hlodavec
    • View Profile
Pomstě vstříc
« Reply #2 on: 21. May 2020, 22:21 »
Pomstě vstříc

„Nevypadáte nejlépe, ale na údajně mrtvou ženu je to pořád slušné, generále Murcatto,“ ušklíbl se vychytralý travič a pohodlně se zapřel v zahradním křesílku. Pohledem vybízel, aby Monza vyprávěla. Začala tedy. „…a pak, i přes to všechno, co jsme udělali, jsme byli s bratrem zrazeni. Všech sedm se jich podílelo na… naší vraždě. Zabili Bennu, a to jim nemůžu odpustit. Zatím si Orso myslí, že jsem po smrti, ale to ještě neví, co se na něj řítí. I na všechny ostatní. Pomsta.“
„Och, jak nečekané,“ chytil se Morveer dramaticky za srdce, načež se rozesmál. „A tím myslím, že ano. Naprosto.“

Fandom: The First Law

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4242
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Neryssino nepochopení
« Reply #3 on: 21. May 2020, 23:59 »
Neryssino nepochopení (0 ABY)

[„Tak jsem tu zas,“] zahlaholil Champbacca a Neryssa měla o důvod víc proklínat chvíli, kdy se nechala chytit. Tohle bylo jejich čtvrté posezení a už z toho začínala šílet. [„Kde jsem to minule skončil? Někde po rozkaze 66, co? Tak jo, poslouchej, to jsme tenkrát vypadli z Kashyyyku a na oslavu záchrany Denyzze a dalších s Chlouppkem vytáhli flašku ferneta. Nebylo to nejmoudřejší rozhodnutí, co ti budu povídat, ale tenkrát jsem ještě nebyl tak moudrý jako dnes.“]
Myslela si, že jí to celé vypráví v rámci mučení, nebo že ji chce pak popravit. Nic však nemohlo být dále od pravdy.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6205
  • The Progeny
    • View Profile
Nečekaná nečekanost
« Reply #4 on: 22. May 2020, 15:10 »
Nečekaná nečekanost (1 ABY, měsíční žolík)

„Vidím se v kokpitu vedle dvou teroristů,“ líčila jedna vochechule druhé své vize. „Vše jde podle plánu, jsi tam taky a sežrali nám to i s navijákem. Vyprávíme jim o útrapách Vibladonů, o zkáze a Akyřině druhovi. Vyprávíme a oni poslouchají, za průzorem je hyperprostor a oni dokonce otevírají lahev a nechávají ji kolovat.“
„A v tu chvíli udeříme?“
„Kdepak, to by čekali. My budeme dál vyprávět svůj životní příběh plný zvratů a utrpení a počkáme si, až usnou, načež je svážeme a hodíme do jeskyně zpátky na Vibu 3.“
„To jsem nečekala.“
„A právě proto mám já vyšší hodnost.“

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

 

Další pískoviště: