Author Topic: Téma číslo 3091 (16. 10. 2020) - Strážca pečatí  (Read 108 times)

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4242
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Strážca pečatí.
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Šašek

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 573
    • View Profile
Není nad čokoládu
« Reply #1 on: 15. Oct 2020, 22:28 »
Není nad čokoládu

"Můžeš mi říct, co zas vyvádíš, Cass?"
"Hlídám, Sheri, hlídám."
"Ale co? Já tu nic důležitého nevidím!"
"No přeci pečetě. Derek jednu okusil a zjistil, jak moc dobrý jsou a už mi dvě sežral. Dvě! A já teda nový shánět odmítám. "
Sheridan nechápal, co to jeho drahá sestra mlela, ale ono to nebylo nic moc neobvyklého. Většinou totiž byla úplně mimo.
"Jaké pečetě, prosím tě?"
"Studentský!"
Ono totiž tehdá na tom dospěláckém Survivalu v Československu zvládla sehnat i pár čokolád, který prostě byly totálně vynikající..
"Víš co, Cass? Dělej si legrácky z někoho jiného."
Kdyby jen věděl, že mluvila pravdu..

Fandom: Felix felicis!
Šašek, Šáša, Šášula, přitroublý jak bambula.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6205
  • The Progeny
    • View Profile
Sýlstounové socky
« Reply #2 on: 15. Oct 2020, 23:49 »
Sýlstounové socky

Většina obyvatel Elmoredenu o nich slyšela, ti dobrodružnější je i viděli či se s nimi i střetli. Se strážci pečetních kamenů v katakombách a nekropolích.
Byly to podivné stvůry ne nepodobné některým pozemským, avšak nikdy nepoznaly denní světlo a byly odsouzeny k věčnému bloumání po zatuchlých, temných kryptách. Jejich mysl zaměstnávalo pouze poslání hlídat ty červené, zelené a modré kamínky před dobrodruhy, neboť ti jimi pak mohli ovlivňovat rovnováhu sil ve světě a občas jimi i pořádně zavařit bohům.
Na to, že měli čtyřnásobek životů a jako bonus nějaké pěkné resisty, však obecně vzato tihle strážci odváděli fakt mizernou práci.

Fandom: Lineage
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8420
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Společná stráž skladu
« Reply #3 on: 16. Oct 2020, 00:14 »
Společná stráž skladu (19 BBY)

Ve chvíli, kdy do Zeleného lampionu vstoupil neznámý muž, seděly v lokále přesně dvě bytosti. Oba Wookiové se na příchozího podívali, on se podíval na ně, pak na prázdný bar a otázka na sebe nenechala dlouho čekat.
„Dal bych si pivo, točí tu někdo?“
„Jo, točí,“ odvětil Chlouppek, „ale zrovna kontroluje pečetě na konzervách ve skladu.“
„To dělal už včera,“ postěžoval si nováček.
[„Jo, on je to takovej náš pečetní strážce. Sedej, za chvíli to má hotový.“]
Za okamžik se Ringo skutečně ze skladu vyloupl, a s ním i Layla s Kyanou, a navzodry jisté udýchanosti mu to pivo natočil.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4242
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Motivovaní muklové
« Reply #4 on: 16. Oct 2020, 00:22 »
Motivovaní muklové

„Tak jo, vy bando smrdutejch hovad,“ hřímal chlapík, když mu úslužní Zygerriané na pozemku vyložili skupinu pěti zanedbaných otroků, a v jeho hlase bylo cítit nadšení. „Koupil jsem si vás všechny z jednoho prostýho důvodu – budete žít tady v tom skladu, nehnete se ani na krok a budete hlídat, aby někdo náhodou neporušil támhlety pečetě na bednách s municí Je to jasné, vy sračky??“
Všech těch pět podvyživených chudáků, co neměli proč žít, zaraženě přikývlo, tak je spráskal bičem a šel.
Což samozřejmě nebylo moc chytré, ale to si uvědomil až ve chvíli, kdy ho k zemi srazila mohutná detonace.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

 

Další pískoviště: