Author Topic: Téma číslo 3103 (28. 10. 2020) - Len raz  (Read 120 times)

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4218
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Téma číslo 3103 (28. 10. 2020) - Len raz
« on: 27. Oct 2020, 19:33 »
Len raz člověk nenapíše drabble. Len raz!
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Šašek

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 573
    • View Profile
Velká prosba
« Reply #1 on: 28. Oct 2020, 09:08 »
Velká prosba

"Daryoooo, no tááák!"
"Bessie. Už jednou jsem řekla ne, takže ne."
"Však tě to nic stát nebude, prosím!"
"Prostě ne. Tak si řekni Prestonovi."
"Ten mi řekl, ať si řeknu tobě, tak už se ale dohodněte. Nebaví mě lítat sem a tam."
Darya si povzdechla a probodla svou prosící přítelkyni ne moc hezkým pohledem. Ta se na ní sice koukala jako andílek, ale to zrovna na ní samotnou vůbec neplatilo.
"Ne. Opakovat se znovu nebudu."
"No tak, však to bude jen teď jednou, pro tentokrát."
"To už jsi říkala minule, Bessie, já ti opsat ten úkol z lektvarů prostě nedám."

Fandom: Felix Felicis!
Šašek, Šáša, Šášula, přitroublý jak bambula.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6181
  • The Progeny
    • View Profile
Vánoční výhra
« Reply #2 on: 28. Oct 2020, 22:48 »
Vánoční výhra

Simbacca měl Merumeccu moc rád, ale na fyzické projevy lásky si chudák musela počkat ještě docela dlouho po svatbě. Vlastně tak dlouho, až ji to samotnou začalo štvát a rozhodla se s tím jednou provždy zatočit.
Jelikož náznaky se minuly účinkem, přistoupila k drastičtějšímu řešení a po oslavách Vánoc, když osaměli, upřela veškerý svůj um ke svedení vlastního manžela. Měl trochu upito, takže to bylo snazší, a pomohla si i zmínkou, že aspoň jednou to přece dělat musí, jinak je svatba dočista neplatná. Takže uspěla a nikdo si nestěžoval.
A protože záhy čekala dvojčata, trumfl Simbacca jako bonus tátův rekord.

Fandom: Star Wars #sotazníčkem
[„If you can't beat them, eat them.“]

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4218
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Rozum a renoncy
« Reply #3 on: 28. Oct 2020, 23:12 »
Rozum a renoncy

Poměry v Zorbově paláci byly vždycky drsné, a to nejen pro otroky. I celá řada svobodných, jen níže postavených zaměstnanců velkomožného Hutta byla bez milosti popravena poté, co se dopustili nějaké té chyby, a to včetně popravčích, pokud byl kolem toho moc velký rámus. Průměrná doba služby se tak pohybovala kolem tří měsíců.
Jeden z Huttových majordomů proti tomu vznesl námitku. Rozumnou, logicky zdůvodněnou: argumentoval, pokud by lidé dostávali aspoň jednu šanci se z chyb poučit, zvýšilo by to efektivitu práce a nejen jejich užitečnost, ale také oddanost svým vládcům. Nápad jistě dobrý.
Obratem šel s hlavou na špalek on.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8374
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Rimrrovo renomé
« Reply #4 on: 28. Oct 2020, 23:31 »
Rimrrovo renomé

Byl to jeden z těch večerů, kdy už měl každý v Koktavé školnici něco upito a neřešily se moc důležité věci. Během tohoto konkrétního večera však měl něco upito i Rimrr a řešily se věci, co by se v přítomnosti důstojníka vesmírného sboru rozhodně řešit neměly. Vztahy. Rimrr tehdy zjistil, že jsou všichni kolem hrozně zkušení, a dost jim to záviděl.
Nakonec došlo na nejhorší, kdy se rozohnil a položil řečnickou otázku, která vešla do dějin.
[„Víš, kolikrát jsem se já miloval se ženou?“]
Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat, takže se mu následující týden smála celá loď včetně Frodirra.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Kámen

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 457
    • View Profile
Virtuální výpis
« Reply #5 on: 28. Oct 2020, 23:42 »
Virtuální výpis (doprovodný screenshot)

Nápad napsat jeden drabble v Tabletop Simulatoru se v jedné choré hlavě objevil krátce poté, co tam tato chorá hlava objevila objekt tablet s funkčním webovým prohlížečem. Nebylo by ostatně super, kdybychom se mohli pochlubit drabblem vzniklým kompletně ve virtuální realitě? Umožní to vůbec ta realita? Když tam jde prohlížet web, jistě tam jde prohlížet i fórum, a když tam jde prohlížet fórum, jistě tam jde i psát, že?
A fakt to šlo. Přesto byl tímto způsobem drabble napsán jen jednou jedinkrát, protože to upřímně řečeno nevypadalo moc bezpečně.
A hlavně tam nebylo počítadlo slov, což celou věc výrazně komplikovalo.

Fandom: (Virtuální) realita
Jsem jenom blbej kámen, a přesto jsem napsal víc drabblů než tvoje máma.

 

Další pískoviště: