Author Topic: Téma číslo 3300 (13. 5. 2021) - Skandální návrh  (Read 117 times)

Bezzubka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1323
    • View Profile
Pobídku napsat drabble mnozí považují za skandální návrh...
Always be yourself. Unless you can be a dragon... then always be a dragon.

Kara Melka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1233
  • Zákeřně sladká.
    • View Profile
Jasná odpověď
« Reply #1 on: 13. May 2021, 20:49 »
Jasná odpověď (1989)

Mikk si odkašlal a zašoupal nohama; vypadalo to, že je trochu nervózní. A který nerd by nebyl nervózní z kontaktu s holkou, které navíc hodlal udělat takový návrh…
„Tak už se vyžvejkneš, Andersene?“ ozvala se dotyčná netrpělivě. Bylo krátce před plesem, Mikk se jí docela líbil, a ona prostě předpokládala, že za tím divadýlkem není nic víc, než pozvání na ples.
Jenže to se šeredně mýlila.
„No… já jsem myslel, že bychom spolu mohli jako to… no, však víš,“ vyžvejkl se tedy Andersen.
Dostal facku a vlastně ani nevěděl proč – vždyť jí chtěl jenom navrhnout, aby s nimi hrála dračák!

Fandom: Felix Felicis!

Mia Mahariel

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 568
  • Mám hasák a nebojím se ho použít!
    • View Profile
Hostina hrůzy
« Reply #2 on: 13. May 2021, 20:59 »
Hostina hrůzy

Když si Jacoba na chodbě před sborovnou odchytl Artem Udinov, který se ještě navíc vlídně usmíval, polil mladého praktikanta studený pot.
„Jacobe, neutíkejte mi,“ zapředl sladce. A Jake ztěžka polkl. „Slyšel jsem, že jste za studií byl velký kamarád se synem mého synovce. Co kdybyste zavzpomínali na staré časy u večeře?“
„No, já, totiž, nevím, vlastně….“
„Přijďte, bude to zábava. Určitě máte spoustu vtipných historek a překvapivých epizod z vašich společných školních let, nemám pravdu? Že byste se s námi o ně podělil?“
„Já…“ zesinal Jake a srdce se mu zběsile rozbušilo. „Já nemůžu. Musím nakrmit kytky a zalít kočky.“

Fandom: Felix Felicis!

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6205
  • The Progeny
    • View Profile
Lotyšské lázně
« Reply #3 on: 13. May 2021, 21:15 »
Lotyšské lázně

„Pořád nic?“ prohodila Iskra mezi řečí při návštěvě bratrova domu a její švagrová moc dobře věděla, co tím myslí. Stejně dobře věděla, že nemá cenu zapírat, a zavrtěla tedy hlavou.
„Možná by ti pomohly lázně,“ pokračovala tedy ta z přítomných, co byla Udinová mnohem déle. „Slyšela jsem o jedněch v Rize,“ konkrétně u přístavního mola a nebyly to ani tak lázně, jako jedna ponorka, na níž se Iskra svého času plavila také, „co jsou na podobné problémy jako dělané. Nemám ti domluvit návštěvu? Tam prý do jiného stavu přijde i jeptiška.“
Což bylo neomalené, drzé a skandální.
Ale fungovalo to.

Fandom: Felix Felicis! AU
[„If you can't beat them, eat them.“]

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4242
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Neodmítnutelný návrh
« Reply #4 on: 13. May 2021, 21:44 »
Neodmítnutelný návrh

Byl to náročný večer plný hlasování a domněnek, že kapitán zemřel při nehodě kluzáku, ale i ten nakonec skončil a Matlarra s Fatayyrem osaměli. Oba byli unavení, ale rádi, že to dopadlo zrovna takhle, a chystali se na kutě.
[„Tak mě napadá,“] zabručela barmanka a únava jako by se z ní náhle kouzlem vytratila, [„když jsem ti v těch volbách nového kapitána dala hlas, nechceš mě konečně ojet?“]
Svým způsobem to bylo skandální, protože takhle handlovat s hlasy, navíc když byla o sedmdesát let mladší než on, to se prostě nedělalo.
Ale svým způsobem to taky bylo úplně v pohodě.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8420
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Nepřeložitelný návrh
« Reply #5 on: 13. May 2021, 21:55 »
Nepřeložitelný návrh

Kawena byla hrozně hustá, a tak bylo jenom logické, že se pokusí odbojářům na Pevnosti Boyarr sem tam trochu pomoci. K její smůle však ještě neuměla moc dobře shyriiwook a Empa si jako správná drsňačka nebrala, což nebyla dobrá kombinace.
„Můžu vám nějak asistovat?“ zkusila to takhle jednoho dne na chlupáče, co krmil prasopsy, a stala se cílem jeho podezřívavého pohledu. Brumlání přišlo vzápětí a Kawenu šokovalo.
„No dovolte, vy sprosťáku!“ vykřikla, protože to fakt hraničilo. „Na něco tak ohavného bych nepřistoupila ani s někým, koho znám!“
Ve skutečnosti jí ve vší počestnosti navrhoval, aby nepřekážela a táhla do prdele.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Bezzubka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1323
    • View Profile
Přátelské vztahy
« Reply #6 on: 23. May 2021, 21:19 »
Přátelské vztahy (nedělní žolík)

Když se Maks s Aino dostavili na pravidelnou zdvořilostní návštěvu v podobě svátečního oběda k Udinovým, čekalo je překvapení v podobě hosta navíc. Maks si Artema zpoza stolu podezíravě prohlížel, i když na jeho venkovním výrazu se nic nezměnilo.
„Maksime, to jsi věděl, že mám za kolegu tvého bývalého spolužáka, Jacoba Xaviera? Slyšel jsem, že jste bývali dobří kamarádi, myslel jsem, že bych ho pozval na večeři, ale moc nadšeně se na to netvářil. Co kdybys mu zkusil napsat ty? Přece byste takové přátelství nezahodili, hm?“
Aino nevzrušeně Makse plácla do zad, když mu zničehonic zaskočilo a začal se dusit.

Fandom: Felix Felicis!
Always be yourself. Unless you can be a dragon... then always be a dragon.

 

Další pískoviště: