Author Topic: Téma číslo 246 (1. 1. 2013) - Plnočelná nahota  (Read 1225 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8420
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Jak na Nový rok, tak po celý rok.
Plnočelná nahota nám má jasně naznačit, že teď přijde něco úplně jiného a bude to sakramentská prdel.
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8420
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Oblečené neoblečené
« Reply #1 on: 01. Jan 2013, 20:45 »
Oblečené neoblečené (2183)

„Nesu výborné zprávy!“ ohlašoval ředitel během vcházení do jídelny a spokojeně se usmíval.
„Najal si nás bohatý klient a chce na palubě Devany uspořádat regatu u příležitosti obchodního úspěchu.“ To už měl v ruce svůj oblíbený koktejl, Shirley Temple, a usrknutím z něj si dělal čas na vymyšlení, jak posádce sdělit ten háček.
„Kde je háček?“ zeptala se Filia, toho času obědvající, a ušetřila mu tím práci.
„Chce na palubě všechny asarijky, co máme, oblečené do tohohle,“ řekl a položil na bar kostýmek fotbalových roztleskávaček, respektive jeho derivát.
„Můžu jít radši rovnou nahá?“ zeptala se znechuceně a myslela to vážně.

Fandom: Mass Effect
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Trocha kultury
« Reply #2 on: 01. Jan 2013, 21:35 »
Trocha kultury (20 BBY)

„Jak nám to jde?“ Jess trochu nedůvěřivě koukla na Joyce, která se na ní usmála od ucha k uchu. Byly obě udýchané a zpocené, ale kdo by nebyl po jejich výkonu.
„Skvěle. Myslím, že zkoušet už nemusíme.“ Ani na to nebylo už moc času. Za pár hodin se konala školní besídka, na kterou si všichni připravili nějaké hezké vystoupení. Champie zahraje na dudy, Simba sní housle, Vojta předvede pár kouzelnických triků a Sagwen zarecituje nějakou hezkou báseň. A ony budou tančit.
„Tak fain. Až budem vystupovat příště, bude to naostro,“ oddechla si Jess a nevěděla, že Joyce to vezme doslovně.

Fandom: Star Wars

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6205
  • The Progeny
    • View Profile
Kuchařova kinematografie
« Reply #3 on: 01. Jan 2013, 21:56 »
Kuchařova kinematografie (20 BBY)

[„Ha! Už vím, kde jsem tu ženskou dřív viděl!“] zajásal Simbacca a vítězoslavně praštil rukou do palubní desky, až ji prohnul. To nebyl ani tak důkaz toho, že byl malým vandalem, jako faktu, že ho ta myšlenka trápila celé dopoledne a nezapomněl na to ani po honičce s policií.
[„Kde?“] zeptal se Champbacca, ale víc než odpověď se snažil vnímat hustý provoz.
[„V těch filmech, co na ně po večerech kouká Jeff. Žádný div, že jsem ji nepoznal, když na sobě měla oblečení a neviděl jsem to tetování.“]
To už velmistr zbystřil a kuchaři po návratu náležitě promluvil do duše.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Keisell Swonn

  • Rytíř politická mrtvola
  • Lemra líná
  • *
  • Posts: 78
  • Ne, řekla jsem, ne.
    • View Profile
Mise v baru
« Reply #4 on: 02. Jan 2013, 00:08 »
Mise v baru

"Cože?!" vykřikla jsem a koukla se na šéfa před sebou. "Copak? Nikdy jsi na sobě nic podobného neměla?" zeptal se, když položil ty hadry jako na panenku ve větší podání. "Tohle si na sebe nevezmu ani za milión!" vyštěkla jsem. Na tu blbou misi si vezměte někoho, kdo je na sadomaso!" vyštěkla jsem. Velitel si povzdechl. Věděl moc dobře, že se do toho nenechám obléci. "Potřebujeme člověka uvnitř baru!" položil onu věc na postel. "Je to striptýzový bar! Nechápu proč mě tam chcete!" zamumlala jsem zklamaně. "Protože jste v oddílu jediná žena." Já si povzdechla. "To raději půjdu zcela nahá!"

Fandom: Komedie ze světa tajných služeb
"Ale já říkala, ať na to nesahá!"

 

Další pískoviště: