Author Topic: Téma číslo 248 (3. 1. 2013) - Jak nebýt spatřen  (Read 1189 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8420
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Dneska se v drabblech dozvíme, Jak nebýt spatřen.
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6205
  • The Progeny
    • View Profile
Rostou rychle
« Reply #1 on: 02. Jan 2013, 23:19 »
Rostou rychle (44 BBY)

„Mistře, nepovedlo se mi to,“ plakala fialová hromádka neštěstí a vrhala se do bezpečí rezavých chlupů.
„Udělala jsem to přesně jak jste říkal,“ štkala a Champbacca by přísahal, že se mu právě vysmrkala do pláště, „zahalila jsem se do Síly, představila si, že jsem někde úplně jinde, ale ti karbaníci naopak civěli přímo na mě, úplně hypnotizovaně.“
Rytíř se snažil vymanit ze sevření, jak to jen šlo, a během toho mu úplně náhodou došlo, v čem přesně má malá Zeltronka problém.
[„Víš, Joyce,“] spustil pomalu a zaúpěl, když se ho zas chytila, [„asi je na čase, abychom ti pořídili podprsenku.“]

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Keisell Swonn

  • Rytíř politická mrtvola
  • Lemra líná
  • *
  • Posts: 78
  • Ne, řekla jsem, ne.
    • View Profile
Ale kruci ...
« Reply #2 on: 03. Jan 2013, 16:47 »
Ale kruci ...

"Ale kruci!" zasyčela Keisell, když zakopla o kámen a dopadla přímo mezi droidy. "Pane, pane ..." droid chvíli přemýšlel. "Tebe neznám. Počkat jste zatčena!" v tom už dobíhal k místu mistr. Droid se otočil. "Moment, tebe taky neznám!" To už mistr, ale poslednímu droidovy sekal hlavu. "Příště si nech poradit, Keisell Swonn!" zavrčel mistr, když ji vytahoval na nohy. "Když já si myslela, že mě nevidí!" stěžovala si Keisell. "Ale to byla chyba." uznala svoji chybu. "Mistře? Naučíte mě jak se stát neviditelnou?" očka Keisell zářila jako diamantíky. Mistr si povzdechl a rozhlédl se. "Dobře. Dneska tě to naučím, ano?"

Fandom: Star Wars
"Ale já říkala, ať na to nesahá!"

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8420
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Průser
« Reply #3 on: 03. Jan 2013, 21:29 »
Průser

Být bohem ještě neznamená, že se občas nepotřebujete pořádně maskovat.
K tomuto účelu byla Edvinova ALICE vybavena naprosto dokonale, neboť její vnější plášť dokázal díky sofistikované technologii, které nikdo nerozuměl, imitovat nejrůznější předměty.
Vchod do takřka zázračné planární lodi se tak dal stisknutím tlačítka přeměnit na popelnici, pračku s horním plněním, rakev nebo kufr osobního automobilu, aby kolemjdoucí nepojali podezření. Oblíbené bylo taky maskování jako kámen nebo lodní truhla, ve kterém se mu ostatně zjevila poprvé.
Kamufláž byla dokonalá. Nevychytal to jen jednou, když zvolil mód TOI TOI před pangalaktickým metalovým festivalem a zapomněl zamknout.
Ach, jaké hrůzy pak spatřil...

Fandom: Equilibrium 4k
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Vše má své pro a proti
« Reply #4 on: 03. Jan 2013, 23:36 »
Vše má své pro a proti (21 BBY)

[„Táta vždycky říká, že je nejlepší cestovat nalehko,“] nezapomněl ji už po nté připomenout Simba a ukazoval při tom potutelně po batůžku na jejích zádech. [„Je pak mnohem snazší přesun skrz těžko schůdný terén, útěk a také infiltrace.“] Papouškoval jak Školnice feministický oběžník a celkově byl napřesdržku.
„Mohl bys už toho prosím tě nechat?“ urvala se na něj Jess a šlehla po něm plameny z očí. „Jestli se ti nelíbí, že ti na zádech tahám dvanáct denních chodů, tak se jich klidně zbavím.“ Simba se tou představou zalkl. „A když se skrýváš předváděním bonsaje, tak jsem se svým batohem neviditelná.“

Fandom: Star Wars

 

Další pískoviště: