Author Topic: Téma číslo 4149 (9. 9. 2023) - Můj čas  (Read 286 times)

Ben Dover

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 900
  • Relic of the Past
    • View Profile
Téma číslo 4149 (9. 9. 2023) - Můj čas
« on: 08. Sep 2023, 15:06 »
Můj čas je pouhopouhé prozatím.
....

“It is sometimes an appropriate response to reality to go insane.”

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6288
  • The Progeny
    • View Profile
Perspektivní plavci
« Reply #1 on: 08. Sep 2023, 23:35 »
Perspektivní plavci

Na potvrzení předpokladu, že potomstvo kapitána Finnianssona zdědí vlohy k plavání, nebylo třeba čekat moc dlouho. Vlastně hned, co se ta hromada dětí na D naučila chodit, uměla taky plavat a odtamtud už byl jen krůček k závodům.
Jeden takový zrovna finišoval, krátký vodní sprint na délku Sviňuchy, a sotva se kapitán z paluby přesvědčil, že se mu nikdo neutopil, obrátil se na Caoimhe, která stála kousek stranou a držela kouzelné stopky.
„Překonal někdo můj čas?“
„To ne, ale všichni vypadají slibně, pojď se podívat.“
Bylo mu jasné, že ta chvíle jednou přijde, ale zatím mohl být úplně v klidu.

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8544
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Champbaccův čas
« Reply #2 on: 08. Sep 2023, 23:48 »
Champbaccův čas

Být velmistrem malé a přísně tajné akademie mělo pár výhod, ale najít si trochu času na sebe pak bylo podstatně těžší. Champbacca přirozeně zkusil prostě zamknout ředitelnu, ale to tak docela nestačilo a co chvíli se ozvalo klepání nebo, jako teď, dokonce rána, jak do nich někdo prostě v plné rychlosti naboural.
[„Tati? Potřeboval bych-“] ozvalo se zvenku po ráně, ale velmistr myšlence nedovolil pokračovat.
[„Já bych zas potřeboval hodinu klid, je to, kurva, tak těžký?“]
[„Na co, co tam děláš?“]
[„Vole, honím, neasi!“]
Ve skutečnosti si hrál s nastavením svého světelného meče, ale pravda by zdaleka neměla takový úspěch.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4363
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Dobrý diktátor dobře dodiktoval
« Reply #3 on: 08. Sep 2023, 23:55 »
Dobrý diktátor dobře dodiktoval

Putini si tu chvíli představoval dost jinak, a hlavně tedy o dost později, ale nedalo se svítit. Věčný život mu očividně přán nebyl, spojenecká flotila se blížila a on rozhodně neplánoval skončit v zajetí. Existoval jediný způsob, jak si mohl jakž takž zachovat tvář.
Nakonec tedy zmáčkl spoušť, zbytek planety v tom nechal a docela se divil, že vidí kostlivou postavu pod černým pláštěm.
„Můj čas vypršel, co?“ zeptal se jí.
„Ano,“ přikývla postava a pokynula kosou k západu slunce.
„A byl jsem aspoň dobrý vůdce?“
„Teď už jsi, ale byls takový malý zmrd, že na mě radši ani nemluv.“

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Ben Dover

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 900
  • Relic of the Past
    • View Profile
Pátrání LII
« Reply #4 on: 09. Sep 2023, 07:59 »
Pátrání LII

I když to vypadalo, že její čas se nachýlil, drapla do znetvořeného pahýlu svojí brašnu a utíkala za svými druhy a poté hned stezkou dolů k městu. Ani jeden nad svými činy nepřemýšlel a doufali, že se v městě kultistům ztratí. Ti je však nadále nepronásledovali a spíše jen sledovali jak před nimi utíkají. Pak hlavní zavelel a v tu chvíli už další dva kultisté po jeho boku začali odvádět vězně z povozu dovnitř do základny. Jeden z nich se snažil jim utéct směrem za utíkající trojicí. Jim se rychle ohlédl přesně ve správný moment aby viděl následky tohoto pokusu.

Fandom: DnD for dummies
....

“It is sometimes an appropriate response to reality to go insane.”

Cae Vitthar

  • Hráč v záběhu
  • Lemra hyperlíná
  • *
  • Posts: 48
  • Updating...
    • View Profile
Nuda k zbláznění
« Reply #5 on: 09. Sep 2023, 23:51 »
Nuda k zbláznění

Během času, který trávila v Neznámých regionech, dodržovala Cae důsledný režim. Rána věnovala tréninku, zpravidla meditacím, přes den pracovala a v podvečer pro změnu cvičila. Večery si v kalendáři vyčlenila na něco, čemu říkala Můj čas. Nešlo o nic konkrétního, byl to zkrátka čas na zábavu a odpočinek. Vzhledem k tomu, že byla celou dobu víceméně sama, bylo to potřeba, aby ji úplně nehráblo. Někdy si četla, jindy tancovala, nebo si šla ven zaběhat. Jednou týdně zpravidla uspořádala sousedskou slavnost pro všechny lodní skřítky. Jindy zase soutěžila s duchy v pojídání oříšků. Obzvlášť milovala středy, kdy hrávala bingo s praprababičkou.

Fandom: Star Wars
Be quick or be dead

 

Další pískoviště: