Author Topic: Téma číslo 279 (3. 2. 2013) - Ruka ruku myje  (Read 1173 times)

Innes

  • Drabbler
  • Lemra hyperlíná
  • *
  • Posts: 49
    • View Profile
Téma číslo 279 (3. 2. 2013) - Ruka ruku myje
« on: 02. Feb 2013, 15:21 »
 ;)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8420
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Kšefty kolem kamery
« Reply #1 on: 02. Feb 2013, 16:13 »
Kšefty kolem kamery (21 BBY)

„Ssss,“ zasyčelo cosi ostře z výklenku na potápěčskou výzbroj. Simbacca se tím směrem samozřejmě otočil, načež spatřil Vojtu, kterak se tam schovává za přístrojem na stlačování vzduchu. Pozvedl obočí, co že to tam jako známý šprýmař provádí, a ani se nemusel ptát.
„Mám pro tebe takovou nabídku,“ vytasil se človíček, „když tohle propašuješ k tvojí mistrové do pokoje a namontuješ to někam, kde se převlíká, řeknu ti, kde schovává šampón. To je fér, ne?“
Wookiee chvíli přemýšlel a kývl. Nakonec ale zvítězila úcta k mistrové nad nenávistí k mytí a štěnici nechal sežrat Ludvíkem, což jeho službičkové reputaci moc neprospělo.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6205
  • The Progeny
    • View Profile
Kominík v koupelně
« Reply #2 on: 02. Feb 2013, 16:51 »
Kominík v koupelně

„Tečé vodá, tečé, trubkamááááá,“ prozpěvovala si Furiela u lavoru a čvachtání se rozléhalo široko daleko.
„A šplouchá, šplouchá, jak na maják,“ krákala tam, můra, jak na lesy, a vůbec jí nevadilo, že kde jí bohové přidali umění tancovat, tam jí ubrali na hlase.
„A teď fi umeju rušišky, a jednu, a druhou, a vobráfeně, fujky fave, a vhůru nohama, a tlapu, a vocaf, a gloglo,“ ozývalo se střídavě od nádrže a střídavě z ní, a charza vypadala naprosto spokojeně.
Mnohem méně spokojeně vypadal ten soused, panďák červený, co po ní hodil cihlu, ale aspoň si pak měla s čím hrát.

Fandom: Mechanique
[„If you can't beat them, eat them.“]

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Buď a nebo
« Reply #3 on: 03. Feb 2013, 18:24 »
Buď a nebo (2184)

Když vstoupil do kuchyně, něco mu říkalo, že tam není něco v pořádku. Přejel ji pohledem, ale všechno bylo na svém místě, nic nechybělo, n… naklonil lehce hlavu a zaostřil na velký hrnec, který tam rozhodně nebyl, když odsud předtím odcházel. Udělal krok vpřed a zkontroloval rukou plotýnku. Byla ještě horká. Víko hrnce se začalo lehce třást.
„Tak vylez,“ opřel se o linku a zakroutil unaveně hlavou. Zpod víka vykoukla dvě růžová chapadla a posléze i hanarský čumák. „Opravdu, Nefastisi? Opravdu?“
„Když já si nemůžu pomoct.“
„Tohle je moje kuchyň a jestli nechceš být servírován, naučíš mě vařit mořské plody!“

Fandom: Mass Effect

 

Další pískoviště: