Author Topic: Téma číslo 4241 (10. 12. 2023) - Nevzal jsi mě s sebou kvůli...  (Read 238 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8542
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Nevzal jsi mě s sebou kvůli mé okouzlující povaze.
(uznám i modrý oči, který si pamatuju z jednoho z předchozích dabingů)
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Ben Dover

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 898
  • Relic of the Past
    • View Profile
Hospodská od rány
« Reply #1 on: 10. Dec 2023, 20:19 »
Hospodská od rány

"Řekl jsem, nalej ještě jedno ty KRÁVO." řekl opilec za barem.
Helga bez přerušení očního kontaktu pomalu obešla bar a postavila se opilci přímo před oči, ten na chvíli znervozněl a rozhodl se svojí situaci ještě zhoršit. Půllitrem se ohnal o vyzrálé ženě, ta však uhnula a týpka poslala jednou pěstí na spodní čelist ven ze hry. Na zemi se mu začala z pusy valit pěna a z nosu valit krev.
"Výrazně vám doporučuju, ať si svýho kamarádíčka odtáhnete s sebou a vyrazíte na cestu."
Horst se na Helgu podíval a jen dodal: "Někdy jsem radši, že jsme už manželé."

Fandom: Dnd for dummies
....

“It is sometimes an appropriate response to reality to go insane.”

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8542
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Spálené sebevědomí
« Reply #2 on: 10. Dec 2023, 22:18 »
Spálené sebevědomí

„Otevřeš to?“ byla otázka, kterou Grramada slýchávala celkem často. Momentálně ji položila Banana a ukazovala při tom na fakt bytelná vrata vedoucí s trochou štěstí do důlní šachty, v níž se měl nacházet nějaký ten poklad. Grramadu ale ta masa kovu nevyděsila, a čudlíky na panelu, který měla po ruce, vypadaly slibně.
[„Tak nevzali jste mě sem proto, abyste si měli s kým povídat o počasí, ne?“] ucedila skoro až sardonicky, dala se do díla a za pár minut vrata skutečně odemkla.
Měl následovat samolibý vítězný taneček, ale v tu chvíli dostala takovou ránu, že si musela nechat zajít chuť.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6285
  • The Progeny
    • View Profile
Zalfova zarputilost
« Reply #3 on: 10. Dec 2023, 22:33 »
Zalfova zarputilost (0 ABY)

„Zalfe, ty vole,“ káral Max svého kolegu z letky, když si ho na Götterdämmerungu vzal bokem, „co to mělo bejt?“ A Zalf věděl.
„To víš, zvyk je železná košile,“ pokrčil Defel sotva viditelnými rameny a trochu uraženě. Copak nikoho nenapadlo, že když ho vezmou na imperiální křižník, že zkusí ukrást imperiální hejbadlo?
„Kvůli tomu jsme tě sem nevzali, pamatuješ?“
„Jasný, jasný, jasný,“ přikyvoval přízrak zprvu aktivně, pozvolna ale zpomaloval. „A proč že jste mě s sebou teda vzali?“
„Protože se schyluje k největší vesmírný bitvě v naší historii, tukane, seber se!“
Naštěstí to stihl a bitva o Karafuto mu neušla.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4358
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Odpověď osvoboditele
« Reply #4 on: 10. Dec 2023, 23:14 »
Odpověď osvoboditele

Další speciální vojenská operace šla podle plánu, jen nacisté se bránili trochu úspěšněji a velká osvobozenecká armáda malého zmrda Putiniho dostávala trochu víc na frak. Bylo tedy potřeba přistoupit k radikálnějším postupům.
„Soudruhu vojíne,“ pravil právě plukovník jednomu ze svých mužů, jehož jméno bylo zbytečné si pamatovat, „byl jsi vybrán, abys v noci pronikl do týlu nepřítele a zaměřil pro dělostřelectvo všechny školy, školky, nemocnice a sklady civilní obrany. Nemáš s tím, doufám, problém?“ Vojáček típl cigáro a za odpověď by zasloužil metál od politruka.
„Kdybych s tím měl problém, nebyl bych tady, ale doma v lágru pro buzíky, pane.“

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

 

Další pískoviště: