Author Topic: Téma číslo 4245 (14. 12. 2023) - Na světě je moře teroristů, ale...  (Read 249 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8542
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Na světě je moře teroristů, ale já zabiju hajzla, co má nohu menší než moje ségra.
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6285
  • The Progeny
    • View Profile
Podvybavený parchant
« Reply #1 on: 13. Dec 2023, 22:42 »
Podvybavený parchant (19 BBY)

„V separatistický armádě jsou miliardy droidů,“ vztekal se Bruce a raději ještě jednou prohlédl torzo rozmláceného robota série B1. Nic. „A já musím sejmout zrovna toho, co je vyzbrojenej asi jako aleenskej turista…“
Bylo to dost k vzteku, protože když na toho osamoceného plecháče shazoval bednu, dělal to s cílem získat něco, co by mu pomohlo sešrotovat zbytek jeho kamarádů. Jenže zaúřadovalo jeho štěstí, droidova puška byla stejně rozdrcená jako její původní majitel a granáty ani nic podobného tahle šarže v separatistické armádě očividně nefasovala. Krucinál.
Nicméně Bruce se nevzdal, zkusil to znovu a ten další už měl aspoň kvér.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4358
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Putiniho paznehti
« Reply #2 on: 13. Dec 2023, 22:55 »
Putiniho paznehti

Když mu rodnou planetu začala bombardovat aargonarská osvobozenecká armáda, přišel prostý farmář o všechno. Včetně obuvi, kterou mu prostě i se zápražím odfoukly Putiniho bomby.
Nelenil však, půjčil si od šťastnějšího souseda flintu a vyrazili lovit ty invazivní svině, co jich najednou bylo všude plno, s tím, že holt nějaké některému z nich sebere. Stejně jako jejich vůdce to byli samí malí zmrdi, což mělo tu výhodu, že jich hned první den dokázal zabít přes dva tucty.
Trochu se bál, že mu vzhledem k jejich mrňavosti žádné nepadnou, jako ještě větší překážka se však ukázala skutečnost, že byli též bosí.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8542
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Byll a boty
« Reply #3 on: 13. Dec 2023, 23:06 »
Byll a boty

Bylla už to pátrání moc nebavilo, ale poslední stopa vypadala dostatečně čerstvě, aby to ještě nevzdával. Stopa, která nasvědčovala tomu, že sériový travič, kterého hledá a má zabít, je Aleena s fakt popelkovskou nožičkou.
„Ty jsi mi ale ozbrojenej,“ uculila se na něj jediná příslušnice téhle rasy široko daleko, barmanka, když k ní přikráčel v plné polní.
„Moje práce to vyžaduje,“ odtušil.
„Copak, přišel jsi postřílet teroristy? Je jich tu prý dost.“
„Možná později,“ pokračoval Byll s rukou na pistoli, „nejdřív potřebuju odprásknout jednoho hajzla, co má nohu menší než moje ségra.“
Aleenka se podívala dolů, pochopila, ale utéct nestihla.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Ben Dover

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 898
  • Relic of the Past
    • View Profile
Jak přišel k sobě
« Reply #4 on: 14. Dec 2023, 21:28 »
Jak přišel k sobě

Když se rozkoukal, bylo po všem. Kolem něj byly jen mrtvoly, vnitřnosti a kusy hadrů. Nevěděl co se to kurva stalo ale rozhodně nebyl v situaci, že by se ptal. Co ho utěšovalo byl fakt, že všechny oběti vypadal, že jsou z řad kultistů, takže tomu zmetkovi alespoň trochu zbrzdil postup i když to bylo spíš jako kapka vody v moři. Mentálně mu to ale udělalo radost. Malá vítězství.  Větší průser bylo, že jak ve spěchu utíkal, nevzal si s sebou naprosto nic a to ani boty. A paradoxně žádný z těch zmetků neměl ani vzdáleně jeho velikost. K sakru!

Fandom: Dnd for dummies
....

“It is sometimes an appropriate response to reality to go insane.”

 

Další pískoviště: