Author Topic: Téma číslo 4246 (15. 12. 2023) - Teď mám samopal, ho-ho-ho.  (Read 263 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8542
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Teď mám samopal, ho-ho-ho.
Strojní pušky nebrat.
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Ben Dover

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 898
  • Relic of the Past
    • View Profile
Ho-Ho-Hovno...
« Reply #1 on: 14. Dec 2023, 21:38 »
Ho-Ho-Hovno...

Zbývali dva. V zásobníku nábojů bylo o dva méně. Michael jen bolestivě sevřel oči. Tohle je průser, hodně velkej průser. Když se natáhl po mrtvole jednoho z gangsterů kousek od něj, oba dva začali pálit po svém ještě nedávno živém kolegovi. Michaela se jim ale zasáhnout nepodařilo. Po chvíli snažení byla půlka gangstera za zábranou, druhá půlka vlivem palby zbylých dvou gangsterů razantně ubyla na váze. Přesto se detektiv dosápal až ke koženému pásku, na kterém byl zavěšen krátký samopal MP7. Radost ovšem vydržela jen do momentu, kdy uviděl stejný počet nábojů ve vytaženém zásobníku, jaký měla jeho vlastní zbraň

Fandom: Falcon Bay Tonight
....

“It is sometimes an appropriate response to reality to go insane.”

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4358
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Akvizice automatu
« Reply #2 on: 15. Dec 2023, 19:42 »
Akvizice automatu

Mnozí si naivně mysleli, že obyvatelé Aargonaru nebyli v jádru zlí, jen je prostě malý zmrd Putini zmanipuloval k nepoznání.
„Čum, co mi starej poslal ze specopsky,“ kasala se zrovna prostá žena z malého pouštního městečka a ukazovala své méně šťastné sousedce pračku. A ne obyčejnou pračku, dokonce automatickou!
„Páni, ty se máš,“ odtušila sousedka závistivě a už přemýšlela, jak tu ludru přemajetnou co nejefektivněji udat na místní pobočce politbyra.
„Ani ne, kdyby ten blbec normálně natáhl brka, tak jsem mohla za odškodné zrekonstruovat celej barák a splatit dluhy.“
A to vám o obyvatelstvu Aargonaru řeklo všechno, co potřebujete vědět.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8542
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Ozbrojenější opáčko
« Reply #3 on: 15. Dec 2023, 20:15 »
Ozbrojenější opáčko

„Zase ty?“ vztekal se jeden z těch padouchů, co prostě odmítají umřít, a Champbacca si byl poměrně dost jistý, že jde o sen. Protože jinak by k tomu asi nehrála hudba, že?
[„Zase já,“] přikývl tedy, ale pak si uvědomil, že jakkoliv probíhal jejich předchozí střet, v tomhle bude něco jinak.
[„Minule jsem na tebe vytáhl světelňák a moc to nezabralo, co?“] otázal se radši a potvrzením mu bylo padouchovo přikývnutí.
„Tak tak, bylo to vlastně docela k popukání.“
[„Tak teď mám tohle, kreténe.“]
Načež vytáhl kyberkrystalovou pušku upravenou na nepřerušený proud energie, kterým ho bryskně zredukoval na hromádku popela.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6285
  • The Progeny
    • View Profile
Bystrozorova bokovka
« Reply #4 on: 15. Dec 2023, 21:19 »
Bystrozorova bokovka

Flann nedělal bystrozora zrovna krátce, takže měl na kontě docela dost soubojů s černokněžníky. A bylo by hodně naivní si myslet, že i když je všechny přežil relativně bez úhony, takže že je taky všechny vyhrál. To by byla statistická anomálie hned v několika kategoriích.
Prohrál například i jeden s celkem průměrným bývalým smrtijedem, který nad ním ani neměl navrch. Jen se mu prostě dobře povedl expeliarmus a Flann najednou stál v temné chodbě bez hůlky.
„Heh, tos mě fakt skoro dostal,“ uznal.
„Skoro?“ nechápal ničema.
„Já mám totiž ještě zálohu.“
Načež vytáhl škorpiona a vysolil do něj celý zásobník.

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

 

Další pískoviště: