Author Topic: Téma číslo 4248 (17. 12. 2023) - Máte snad pocit, že si objednávám pizzu?  (Read 219 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8542
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Jo, jedu do Olomouce na vánoční trhy.
Máte snad pocit, že si objednávám pizzu?
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Ben Dover

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 898
  • Relic of the Past
    • View Profile
Výhružka
« Reply #1 on: 17. Dec 2023, 18:05 »
Výhružka

"Máš hodinu. Pak si přijdeme." dodal a položil telefon.
"To bylo docela tvrdý." dodal druhý.
"A jak by sis výhružku po telefonu jako představoval? Neobjednávám si tady pizzu havaj doprdele, tady jde o můj kejhák stejně jako tvůj. Na to jsi doufám nezapomněl." řekl muž s telefonem naštvaně.
"Pokud nebudem mít ten kufřík do dnešní půlnoci, tak jsme v prdeli. A to jakože pořádné. Nemysli si, že nás šéf nechá jen tak popravit pokud se to dosere. Ne, ne kamaráde. to co nás čeká, pokud tohle nezvládnem, bude sakra dlouhý a sakra bolestivý. A já bych se tomu rád vyhnul."   


Fandom: Falcon Bay Tonight
....

“It is sometimes an appropriate response to reality to go insane.”

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4358
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Úmorná ústředna
« Reply #2 on: 17. Dec 2023, 21:06 »
Úmorná ústředna

„Okamžitě mě přepoj na velitelství, ty ludro blbá!“ hulákal generál aargonarské osvobozenecké armády a proklínal skutečnost, že jim ten malý zmrd Putini nedal ani pořádné vysílačky.
„Ověřte svou totožnost, jinak budu nucena hovor ukončit,“ trvala na svém dispečerka, která sice měla strach, ale taky v živé paměti ten céres, když minule schválila letecký úder na vlastní pozice. Nehodlala si posrat druhou šanci.
„Jakou totožnost, sakra?! Jsem generál celého esvéóčka, ne zhulenej buzerant, co si objednává pizzu!“
Asi by to bylo vtipnější a kousavější, kdyby chudák věděla, co že to ta pizza je a proč by si to měl někdo objednávat.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8542
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Nebezpečná nouze
« Reply #3 on: 17. Dec 2023, 21:53 »
Nebezpečná nouze

Pellebacca už na telefonu visel dobrých dvacet minut, ale nelitoval jediné sekundy. To, jak si ho dispečeři přehazovali jako horký tyr, ho sice trochu štvalo, ne však víc než skutečnost, že měli v hospodě diverzanta a Republika s tím nehodlá nic dělat.
Zatím poslední dotaz z druhé strany linky, jestli je se opravdu jedná o nouzové volání a jestli by to nemohlo počkat, ho ale vytočil doběla.
[„Jak jako počkat? Máte snad, kurva, pocit, že si objednávám pizzu? To bych asi volal do Karrambaculleku, ne vám, zatracená práce!“]
Inu, rozhodně by to pro něj bylo zdravější, i pro zbytek vesnice.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6285
  • The Progeny
    • View Profile
Zvláštní zákazník
« Reply #4 on: 17. Dec 2023, 23:50 »
Zvláštní zákazník

Caoimhe bylo toho večera poněkud nedobře a posádka obecně dostala chuť na něco, co nebude z ryb a s čím se nebudou muset vařit, ani kouzelně. První důstojnici přirozeně napadlo, že kapitán měl v telefonním seznamu číslo na jednu nedalekou a velmi příjemnou pizzerii, která přišla vhod.
„Pamatuješ si, jak se tam tvářili na ananas?“ vyzvídala, když si mu o to číslo řekla a ostentativně si stoupla k telefonu, že to zařídí. Fróði se místo odpovědi zatvářil nanejvýš výmluvně.
„Fakt si myslíš, že mám to číslo kvůli objednávání pizzy?“ A v tu chvíli si Caitlyn vzpomněla, jak vypadala tamní kuchařka.

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

 

Další pískoviště: