Author Topic: Téma číslo 4251 (20. 12. 2023) - Jsem jen moucha na dortu, Hansi...  (Read 253 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8542
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Jsem jen moucha na dortu, Hansi, trn v patě, hovno na košili.
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4358
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Hovor s hovnem
« Reply #1 on: 19. Dec 2023, 20:02 »
Hovor s hovnem

„Jméno a hodnost?“ začal výslech jednoho ze zajatých Jawů a ten se okamžitě rozklepal strachy. Tak, že to jméno dal až na druhý pokus a hodnost vůbec.
„Co víš o plánech vaší armády a toho malého zmrda, co jí velí?“ pokračoval tedy vyslýchající a mrňous se klepal ještě víc.
„Nevím nic, vůdce Putini nám nic neříká, ani velitelé. Nejsem pro ně nikdo, jen otravný hmyz, kamínek v botě, hovno na košili...“
„To ti věřím, a ty mně věř, že bych tě jako tu zahovněnou košili nejradši hodil do pračky, ale asi tak milion tvejch zkurvenejch kámošů mi tu pračku ukradl!“

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8542
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Rošťáci pod radarem
« Reply #2 on: 19. Dec 2023, 20:10 »
Rošťáci pod radarem

[„Vysvětli mi jednu věc,“] zabručel slepý Wookiee, hodil si nohy na stůl a otevřel si plechovku piva. [„Fakt tvému šéfovi stojí za to po nás takhle pást?“]
Otázka byla mířena na Neryssu, inkvizitorku, která se momentálně nacházela v zajetí na Nar Shaddaa a její naděje, že ještě někdy uvidí Coruscant, nebyly velké. Zamyslela se a pokrčila by otráveně rameny, kdyby mohla.
[„Vždyť jsme pro něj spíš nepříjemnost než hrozba,“] pokračoval mezitím Champbacca, [„takovej kamínek v botě nebo červ v tequile. Vždyť by měl jednodušší nás prostě ignorovat, nemuseli bychom pak dělat takovej bordel.“] Neryssa si povzdechla.
„Zkusím mu to vyřídit.“

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6285
  • The Progeny
    • View Profile
Otravná ondatra
« Reply #3 on: 19. Dec 2023, 20:17 »
Otravná ondatra

[„Za co, kurva?!“] ptal se Champbacca toho dne již poněkolikáté a rovněž poněkolikáté přecházel z jedné kajuty Palpatinova palce do druhé s nadějí, že tam najde chvíli klidu. Marně, i tam na něj čekal duch Šedého Šuma.
„Špatnou otázku si kladeš,“ kontroval, „a tónem zbytečně nevděčným. Vždyť jen díky mně jsi se ještě nezbláznil.“
[„Chtěls říct navzdory tobě, ne?“]
„Pravda,“ hihňal se astrální šaman dunivě, „z jistého úhlu pohledu můžu jistě působit jako skoro až zlá, nepříjemná věc. Moucha v polévce. Kamínek v botě. Hrášek v posteli a boule na hlavě.“
Ovšem samozřejmě nezmlkl. Ba co hůř, dokonce začal zpívat.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Ben Dover

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 898
  • Relic of the Past
    • View Profile
Řešení A, řešení B...
« Reply #4 on: 20. Dec 2023, 16:50 »
Řešení A, řešení B...

"Ale notak, přeci nebude tak zle." dodal goliath. V téhle poloze byl těžce nesvůj, normálně byl zvyklý své problémy řešit svojí obouruční sekerou. A tam kde nepomohl jeden švih, většinou druhý zabral. Ale na depresi z méněcenosti ovšem byla i jeho obvyklá taktika krátká a tak se pokusil o empatii.
"Jsem k ničemu. Taková nepříjemnost, které se každý zbaví, jakmile na ni přijde řada." řekl uslzený muž opřený o stěnu krčmy.
Goliath se k němu naklonil, chytl ho za límec  jeho brnění a zvedl ho do vzduchu.
"Sebelítost si laskavě nech na jindy. Mám žízeň a nemáme moc času." dodal.

Fandom: Dnd for dummies
....

“It is sometimes an appropriate response to reality to go insane.”

Natasliah

  • Drabbler
  • Lemra
  • *
  • Posts: 143
    • View Profile
Jak jim frnkla s dortem
« Reply #5 on: 20. Dec 2023, 19:19 »
Jak jim frnkla s dortem

Kremrolína obcházela třípatrový dort a zkoumala, kde je jeho největší slabina. Jestli už je nakrojen, aby bylo jasno.
"Dobrý den, dort se bude podávat za půl hodiny, mohu vám nabídnout kávu?" zeptal se číšník chystající zbytek dezertů
"Nene Johan, já tady jen tak poletuji a pozoruji." usmála se mlsně.
"Ehm, jmenuji se Jan." oplatil jí zdvořile úsměv.
"Ach, Her Hans, máte něco na košili, tady..." ukazovala mu pod bradu prstem a jakmile Jan sklopil oči a pátral po skvrně na košili, Kremrolína provedla manévr zvaný Masařka.
Strčila ruku do prostředního patra dortu, vyrvala hrst piškotu a krému a pláchla dveřmi.

Fandom: Jakoby realita, ale ne

 

Další pískoviště: