Author Topic: Téma číslo 4280 (18. 1. 2024) - Rám  (Read 23 times)

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6216
  • The Progeny
    • View Profile
Téma číslo 4280 (18. 1. 2024) - Rám
« on: 17. Jan 2024, 20:31 »
Rám.
[„If you can't beat them, eat them.“]

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4253
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Hliníková hovadina
« Reply #1 on: 18. Jan 2024, 00:23 »
Hliníková hovadina

Jak tak malý zmrd Putini postupně naštvával úplně všechny obyvatele předaleké galaxie, z nichž někteří měli i docela dlouhé prsty, stával se paranoidnějším a měl stále absurdnější nároky na ostrahu svého sídla.
Šéf bezpečnosti si tak například musel poradit s hypotetickým problémem, že dovnitř přijde někdo se skrytou zbraní a začne střílet. Vzhledem k nedostatku zbraní na Aargonaru mu to přišlo poněkud málo pravděpodobné, ale udělal, co mohl: nechal do vstupních dveří nainstalovat bezpečnostní rám, který měl takové zbraně odhalit, a byl klid.
On teda samozřejmě nefungoval, byla to jen konstrukce z odpadního hliníku, ale jako placebo byl k nezaplacení.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8441
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Čtyřúhelník na čmáranici
« Reply #2 on: 18. Jan 2024, 00:35 »
Čtyřúhelník na čmáranici

„Mistře, potřebovala bych rám,“ ozvalo se ode dveří akademického zvěřince a Simbacca, ač mistrem nebyl, se k nim podíval. Autorem výroku totiž byla Keisell Swonn, která ani po třech dnech opakování nechápala, že mistrem není a že ji na starost dostal jen proto, že uměl vycvičit kdejakou havěť.
[„Krám?“] nechápal pro změnu on, protože basic mu ještě moc nešel.
„Ne, rám. Namalovala jsem obraz a chci ho zarámovat.“
To trochu smysl dávalo, ale Simbacca žádný neměl, tak ji poslal za umělecky založenější slečnou Brannigan. Ovšem k té malířka vůbec nedošla a radši svůj motýlí výtvor v tělocvičně pověsila jen tak.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6216
  • The Progeny
    • View Profile
Plesnivá patlanina
« Reply #3 on: 18. Jan 2024, 00:50 »
Plesnivá patlanina

„Copak, kapitáne, měníte dekoraci?“ nadhodil Max, když se ve výtahu potkal s kapitánem Simbaccou a velkým obrazem, který vezl pryč.
[„Jo, ženě se nelíbí,“] pokrčil chlupáč rameny a to byla voda na Impíkův mlejn.
„No jo, to ženský dělaj. Něco se jim nelíbí a musí to pryč, i kdyby se to líbilo vám, typický.“
[„Když mě se taky zrovna moc nelíbil,“] oponoval Simbacca a nastavil Umbra Mortis tak, aby si ho mohli prohlédnout oba. [„Navíc mi přijde, že mě z něj bolí hlava.“]
„Možná je v tom nějaká plíseň, ten rám vypadá, že už něco pamatuje…“
Ale rámem to nebylo.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Ben Dover

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 828
  • Relic of the Past
    • View Profile
Zmrd s odznakem
« Reply #4 on: 18. Jan 2024, 14:03 »
Zmrd s odznakem

Přešel k postřelenému feťákovi a klekl si k němu. Muž když uviděl policejní odznak a uniformu ve světle jdoucím z přístřešku, na moment si oddechl. V momentě kdy se ovšem mladý policista usmál a zastrčil zbraň které si až teď muž na zemi všiml, dal si 1 a 1 dohromady. V momentě, kdy se zase začal chtít bránit, už mladý policista hledal po dílně něco, čím by práci dokonal. A všiml si kousek od sebe řetězu, který u stropu dílny držel rezavý rám vozidla.
"Ale podívejme se, co to tu máme." řekl klidně a s úsměvem, zatímco odjistil nerezový řetěz. 

Fandom: Falcon Bay Tonight
....

“It is sometimes an appropriate response to reality to go insane.”

Kámen

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 457
    • View Profile
Kokotská komunikace
« Reply #5 on: 18. Jan 2024, 15:59 »
Kokotská komunikace

V komunikačním středisku ISB většinou panovalo relativní ticho, jak si každý hleděl svého. Když se tedy jeden z techniků začal handrkovat s někým na druhé straně linky, komu očividně nebylo moc rozumět, ostatní zbystřili a vyčkávali, co z toho bude.
„Opakujte, seržante, komunikace rušená, zpráva nejasná, přepínám,“ trval technik na svém a působil maximálně soustředěně.
„Nerozumím, ještě jednou, rám jakého kokota že na vás útočí, proč a jak?“ To už se po sobě jeho kolegové začali pobaveně dívat, ale rozuzlení přišlo záhy.
„Jo Rahm Kota, generál, rozumím, vydržte, pošleme posily, konec.“
Načež zamumlal něco o koktavých dementech a vytočil velitelství.

Fandom: Star Wars
Jsem jenom blbej kámen, a přesto jsem napsal víc drabblů než tvoje máma.

Bezzubka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1323
    • View Profile
Prekérní postávání
« Reply #6 on: 18. Jan 2024, 21:14 »
Prekérní postávání

„Přemýšlel jsem,“ ozval se Jake, když se zjevil ve dveřích do obývacího pokoje, založil si ruce na hrudi a ramenem se opřel o dveřní rám a zadíval se na Makse, který mu pohled ze svého křesla dlouze opětoval, „že až tu bude o víkendu Domi, tak bychom mohli jít na pořádný výlet. Udělal bych nám velkou svačinu a celý den bychom mohli strávit v přírodě na čerstvém vzduchu, co říkáš?“
Maks měl sice pootevřená ústa, ale neříkal vůbec nic, protože Jakeovi očividně stačilo se jen obyčejně opřít o rám dveří, aby mu to úplně přehodilo myšlenky na ty poněkud nepublikovatelné.

Fandom: Felix Felicis!
Always be yourself. Unless you can be a dragon... then always be a dragon.

 

Další pískoviště: