Author Topic: Bonus číslo 500 (21. 1. 2024) - Tak jsem byl zase jednou druhej  (Read 37 times)

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6216
  • The Progeny
    • View Profile
Bonusový drabble na téma Tak jsem byl zase jednou druhej musí obsahovat alespoň pět číslovek řadových.
[„If you can't beat them, eat them.“]

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6216
  • The Progeny
    • View Profile
Rakhuuunské repete
« Reply #1 on: 21. Jan 2024, 00:09 »
Rakhuuunské repete

[„Víte, jak dopadlo finále?“] vyzvídal dělník, sotva zapadl do první krčmy v Rakhuuun City, na kterou po cestě z práce narazil.
[„Já to nesleduju,“] odmručel hostinský, nicméně věděl, o jakém finále mluví, a měl i dobrou zprávu. [„Ale chodí sem trenér Red Wings, tak si dej pivo a dozvíš se to.“]
Návštěvník tedy vydržel, dal si pivo, druhé, třetí, čtvrté… a trenér fakt přišel. A už mezi dveřmi nevypadal nijak nadšený, nicméně domněnku, že i šesté finále v řadě dopadlo pro místní klub stejně jako těch pět předchozích, potvrdil až když zvedl ruku a poručil si panáka.
[„Zase, kurva, druhý.“]

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8441
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Dlouhodobě druhý důstojník
« Reply #2 on: 21. Jan 2024, 01:08 »
Dlouhodobě druhý důstojník

CC-1112 sice dokončil výcvik pouze v hodnosti komandéra, ale ani v nejmenším si nestěžoval a už v simulacích plnil svou úlohu druhého důstojníka se ctí, ať už to bylo v jakékoliv skupině. A že jich poznal docela dost: od 11. expedičního svazu přes 36. útočnou flotilu až po levé křídlo ve flotile 2. Dokonce i stíhačům chvíli velel, včetně docela šikovné 173. eskadry.
V poslední simulaci si směl vyzkoušet úlohu důstojníka prvního, a to ve scénáři, který prostě nebylo reálně možné vyhrát. Ovšem ani ji nezačal, protože přišel osudový rozkaz a Typo brzy svištěl ke Geonosis, opět jako důstojník druhý.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4253
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Vasilissin výklus
« Reply #3 on: 21. Jan 2024, 01:23 »
Vasilissin výklus

„Jo, pátej kilometr je drsnej,“ soudil sebevědomím překypující závodník usazený u největšího stolu ve Dnu na Oovo IV, „ale podle mě je horší ta ostrá zatáčka hned na prvním.“ Jeho fanoušci na židlích všude kolem možná měli názor, ale než ho stačili vyslovit, pokračoval frajer dál.
„A samozřejmě ta debilní roura s šutrama na třináctým, ta mě vždycky dostane. Letos jsem si před ní ještě myslel, že tentokrát konečně vyhraju, ale pak jsem zase štrejchnul a zas skončil druhej. Ale lepší než mrtvej, ne?“ Fanoušci souhlasili.
„Jen fňukej, ty ssssráči,“ zasyčela u vedlejšího stolu Vasilissa, která nikdy nedojela ani třetí.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Ben Dover

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 828
  • Relic of the Past
    • View Profile
Trabl s počty
« Reply #4 on: 21. Jan 2024, 08:21 »
Trabl s počty

Když se k němu přiblížili zezadu, zrovna znovu mířil.
"... třeťjí, štvrtý, pjátý, šbestý, sedumý... debátý... kurva." měl obtíže muž počítat své cíle, zatímco jeho největší nepřítel v tu chvíli zdál se jeho vlastní jazyk, jenž pod návalem samohonky nezvládal už artikulovat.
Morvin se na chvíli zastavil a naklonil se ke svému společníkovi.
"Vážně nemůžeme zkusit toho prvního co ti doporučoval?" řekl tiše.
"Je dva dny cesty za městem. Na to nemáme čas." opáčil mu válečník.
Už když chtěli muže na lehátku oslovit, najednou mu přišlo něco strašně vtipného na raccích nad nimi a začal se zhluboka smát tak, až usnul.

Fandom: Dnd for dummies
....

“It is sometimes an appropriate response to reality to go insane.”

Bezzubka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1323
    • View Profile
Failové finále
« Reply #5 on: 21. Jan 2024, 18:46 »
Failové finále

Róisín si nad průběhem zápasu rvala vlasy. Padl sice už desátý gól, ale z nebelvírské strany teprve první, což bylo na famfrpálové finále dost smutné skóre, a vypadalo to, že se tam Nebelvír dostal omylem. Což nebylo daleko od pravdy.
„Nedá se nic dělat, musíme to brát tak, že jsme aspoň druhý,“ pokusila se kapitánka to po zápase brát sportovně. Nikdo jí to nežral. Byli totiž zase druzí. O zem koštětem praštil první člen družstva, pak druhý, třetí i čtvrtý, ale pátý ani šestý to neudělali. I když možná jen proto, že Róisín jim velmi výhrůžně zamáchala pálkou před obličejem.

Fandom: Felix Felicis!
Always be yourself. Unless you can be a dragon... then always be a dragon.

 

Další pískoviště: