Author Topic: Bonus číslo 504 (21. 2. 2024) - Aramis  (Read 20 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8438
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Bonus číslo 504 (21. 2. 2024) - Aramis
« on: 19. Feb 2024, 19:08 »
V únoru budou zase bonusy netematické, jen na počest jednoho z ústředních charakterů měsíční hromádky.
Aramis byl frajer na balení bab, tak jedinou další podmínkou tohoto bonusu je, že se v jeho většině musí... no, radši modlit.
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4251
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Mušketýrské modlení
« Reply #1 on: 20. Feb 2024, 21:36 »
Mušketýrské modlení

„Andělé a archandělé,“ šeptal Peechpeer v koutě skladiště, v prázdné krabici, která momentálně jemu i dalším akolytům sloužila jako velmi skromná kaple, „veďte mou čepel a nedejte jí minout, ač beskarová není, leč z prosté oceli kalené. O to větší a silnější je totiž ruka, která ji svírá, a srdce, co té ruce dává sílu!“
Odhodlaně vztáhl ruku k nebesům, ale pak se rychle zarazil.
„Nechci to samozřejmě pro sebe, ale poněvadž teď budu doprovázet mistra spasitele do hnízda neřesti a nerad bych, aby se mu něco stalo. Tak stůjte při nás obou, ať to dobře dopadne. Díky a amen.“

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8438
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Ugnaughtské utrpení
« Reply #2 on: 20. Feb 2024, 22:06 »
Ugnaughtské utrpení

[„Všemohoucí Sílo, smiluj se nade mnou,“] lamentoval Wookiee v kleče v místnosti, kterou měl primárně určenou k plnění jiných, dokonale neduchovních potřeb, ovšem zoufalá chvíle si žádala improvizaci. [„Já vím, že to byla kokotina a že už bych ve svým věku měl mít rozum, při mejch zkušenostech, ale občas to prostě nevyjde, víš? Tak mi pomož, já slibuju, že příště si ten posranej poitín dvakrát rozmyslím. A že dám něco na charitu, jestli mi teda něco zbyde. Čestný jedijský!“]
„Nezavěšujte, jste v pořadí,“ zachraptěla po jeho boku astrální myš a Champbacca měl jasně potvrzené, že jeho modlitby dnes vyslyšeny nebudou.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6214
  • The Progeny
    • View Profile
Plazí prosba
« Reply #3 on: 20. Feb 2024, 23:21 »
Plazí prosba

Bylo časné ráno a z ještěří svatyně na okraji Valyarru už bylo slyšet tichá slova vrchní kněžky.
„Zapřísahám tě, Gorcillo, už se konečně vrať, protože tohle se fakt nedá. Hněvu je tu, že se ve vlnách valí z moří až do hor, a já a mí společníci už dlouho ten výbuch odkládat nedokážeme. Třeba by stačilo se na chvíli z hlubin vynořit, část té zloby pohltit a zase si plavat? Ani by tě nemusel nikdo vidět, to my už bychom se postarali o to, aby všichni pochopili, komu za to vděčí. S úctou, tvoje kněžka Issir s veškerou zdejší kongregací.“

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Ben Dover

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 826
  • Relic of the Past
    • View Profile
Minuty před průserem
« Reply #4 on: 21. Feb 2024, 18:25 »
Minuty před průserem

"A co tu budeme dělat?" zeptal se mladší z nich.
"No co myslíš, jdeme modlit." smál se ten starší a koukal se na reakce nezkušeného kolegy.
"Ale já s sebou nemám dost peněz." řekl první opatrně.
Druhý se hlasitě zasmál a chytil svého mladšího společníka za ramena.
"Kamaráde, ty jsi se snad pomátl ne? Myslíš, že by nám šéf dovolil modlit ve službě a ještě mu "kazit" jeho holky?" dotázal se ho.
První neodpovídal.
"Tady to je pro lepší klientelu. Ne pro takový, jako my. Navíc na modlení tady ani u šéfa nevyděláváme dost."
"Jdeme pro tržbu." dodal po chvíli.   

Fandom: Falcon Bay Tonight
....

“It is sometimes an appropriate response to reality to go insane.”

 

Další pískoviště: