Author Topic: Téma číslo 4377 (24. 4. 2024) - Umřít musí každý, avšak ne každá smrt...  (Read 328 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8533
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
"Umřít musí každý, avšak ne každá smrt má stejný význam."
Někdo například drabble napsat stihne, jiný nikoliv.
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4350
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Nepřekvapivá nerovnost
« Reply #1 on: 23. Apr 2024, 20:50 »
Nepřekvapivá nerovnost

Spojenecká flotila zahájila výsadek a s říší, co měla trvat tisíc let a z Aargonaru vládnout celé galaxii, to najednou vypadalo moc špatně. Ještě hůř než kdy dřív.
„Jen si odskočím,“ nechal se slyšet Putini a skutečně vypadal, že ho celá ta šlamastyka nijak zvlášť nedojímá. Protože nedojímala, byl to malý zmrd a nehodlal na tom nic změnit.
„Mezitím braňte naši krásnou zem a pamatujte, že je úplně jedno, jestli všichni umřete, hlavně abych neumřel já, jasné?“
Nebudete tomu věřit, ale i po těch letech zvěrstev ještě ta jeho arogance a pohrdání životy ostatních některé z těch kreténů kolem překvapily.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8533
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Mluvící mrtvá myš
« Reply #2 on: 23. Apr 2024, 21:00 »
Mluvící mrtvá myš

„Koukám, že vše jde podle plánu,“ zachraptěl hlas na do té doby tichou kajutu Palpatinova palce a Champbacca úlekem nenadskočil jen proto, že ležel na zemi a jeho reakční čas byl výrazně zpomalen ugnaughtským poitínem.
[„Jo,“] zamručel kamsi ke stropu, [„je mi famfárově a aspoň mě takhle, škyt, nepozná žádnej posranej inkvizitor.“]
„Vážně chceš dál vršit žoky chmele na játra již tak zkoušená? Lákáním smrti nikomu neprospěješ. Jistě, zemřít je třeba, leč ty bys mohl ještě za života mnoho vykonat.“ Wookiee nebyl přesvědčen.
[„Nezlob se na mě, ale od myši, co na mě mluví ze záhrobí, to zní poněkud ironicky.“]

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6279
  • The Progeny
    • View Profile
Modré maso
« Reply #3 on: 23. Apr 2024, 21:05 »
Modré maso

Kult modrých chcípáků z Kara’chay byl smutnou přehlídkou k smrti odsouzených existencí a většině z nich to dříve nebo později došlo taky. Byli sice negramotní, ale když viděli, jak jim upadávají kusy masa a z kůže rostou podivné věci, pochopili, že jim pobyt na veskrze škaredé planetě neprospívá. Ti chytřejší si dokonce dokázali všimnout, že mezi sebou neviděli nikoho staršího pětadvaceti let, a ti nejchytřejší si spočítali, že je prostě nemůže čekat jiný osud.
Žádný div že udělali vše pro to, aby svému pánovi sloužili co nejlépe a třeba i udělali něco, pro co si je bude aspoň chvíli pamatovat.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Ben Dover

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 892
  • Relic of the Past
    • View Profile
Volný pád
« Reply #4 on: 24. Apr 2024, 15:30 »
Volný pád

"Kurva" zařval z frustrace když koukal dolů na po stěně padající tělo.
Přišel k němu Boone a nechápavě zíral proč tak vyvádí.
"Však každej jednou zemře, ne? Tady ta banda  zmagořenejch idiotů doufám dřív, než později."
Kurýr se na něj smutně podíval.
"Jo jenže to hovado mělo u sebe ten detonátor" řekl zatímco oba sledovali jak tělo vojáka legie dopadlo na betonovou zem na spodku přehrady. Kurýr na chvíli přivřel oči očekávající výbuch, ten ovšem nepřicházel. Nejhorší obavy se tak nenaplnily.
"Můžem jít vystřílet zbytek těch hovad?" zeptal se po chvíli Boone.
"Jo, teď už jo." dodal kurýr nabíjející zbraň.

Fandom: Fallout
....

“It is sometimes an appropriate response to reality to go insane.”

 

Další pískoviště: