Author Topic: Téma číslo 306 (2. 3. 2013) - Malování  (Read 1163 times)

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Téma číslo 306 (2. 3. 2013) - Malování
« on: 01. Mar 2013, 21:29 »
Když nám moc nejde to Malování, tak o něm aspoň napíšem drabble.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6215
  • The Progeny
    • View Profile
Totální talent
« Reply #1 on: 02. Mar 2013, 12:36 »
Totální talent (20 BBY)

Ač byl Simbacca schopný vytvořit při jídle vysloveně mimovolně úchvatné mozaiky jak na stole, tak na sobě, cíleně se mu toto umění ovládat nedařilo. Hodiny výtvarné výchovy tak měl jen o chlup radši než hodiny se školnicí, ovšem vysloveně proto, že ty byly se školnicí.
Teď už dvacet minut seděl úplně vzadu ve třídě a snažil se přemluvit plátno, aby se na něm objevovaly podobně hezké věci, jako tam s vervou předváděli ostatní.
„Hmmm,“ zamyslela se mistryně Brannigan, když k němu došla, „copak to je?“ Podíval se na ni trochu nabroušeně, ale odpověděl.
[„Zatím tomu říkám Tlupa Talzů v mlze.“]

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8440
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Mistr přes mindráky
« Reply #2 on: 02. Mar 2013, 15:02 »
Mistr přes mindráky (28 BBY)

Opíral jsem se o zeď, pískal si poslední odrhovačku od Ding Dong Dugs a již potřetí kontroloval zápěstí. Ne že bych někdy nosil hodinky, ale okoukal jsem od lidí už i divnější zvyky, třeba sprchování a tak.
Po dalších deseti minutách se konečně objevila Jessica, na niž jsem čekal. Už na první pohled bylo vidět, čím své zpoždění získala, a na Nal Hutta, kam letíme, se jí ten dokonalý make-up bude určitě hodit.
[„Připravená?“]
„Jo, musela jsem se jen trochu namalovat a vůbec zkrášlit,“ vypadlo z ní a já se jí, samozřejmě po svém, zastal.
[„Zas tak ošklivá přece nejsi...“]

Fandom: Star Wars

I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Bojová plán
« Reply #3 on: 02. Mar 2013, 17:30 »
Bojová plán (2186)

„Je to jasný,“ rýpnul Deegar klackem do bahna a začal šmrdlat. „Tady je parkoviště, tady nákupní košíky, zde samotný obchoďák. Průzkumníci tvrdí, že prostor od košíků k obchoďáku je posetý desítkami Kanibalů a najdou se tam i nějací Maraudeři. Musíme se tam dostat tudy a tudy a pak k servisnímu schodišti, které vede do suterénu, kde je kryt ve kterém se ukrývají přeživší. Pozor na dětský koutek, jsou tam čtyři Brutové. Tak, jdeme na to.“ Tleskl a turiani se vydali poklusem na svá místa.
„Rozumíš té čmáranici?“ špitl Grok k Narvě.
„Prostě běž a stříkej po všem, co se hýbe.“

Fandom: Mass Effect

 

Další pískoviště: