Author Topic: Bonus číslo 73 (4. 3. 2014) - Hladové hry  (Read 1251 times)

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6342
  • The Progeny
    • View Profile
Bonus číslo 73 (4. 3. 2014) - Hladové hry
« on: 02. Mar 2014, 16:57 »
Věděli jste, že film Hladové hry je ve Vietnamu zakázaný kvůli přílišné brutalitě a explicitnímu zabíjení? Docela ironie, co?
Každopádně v den, kdy tenhle bonus končí, má narozeniny jeden významný drabbler jednadvacátého století. Jessica od nás (a od sebe, haha) dostane narozeninový drabble, v němž bude významnou roli hrát plyšový růžový rancor, případně v jiných vesmírech nějaká ekvivalentní příšera.

Hardcore body budou uděleny za drabble, v nichž budou kromě zmíněného plyšáka taky nějaké ty více či méně explicitní lesbičky. Když má ty narozeniny...
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8621
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Rancor a ras
« Reply #1 on: 04. Mar 2014, 13:27 »
Rancor a ras (33 BBY)

[„No to mě vohol,“] uniklo chlupatému rytíři Jedi při pohledu na věc padající do smrduté jámy. Účastníky nelegálních zápasů hladových rancorů se mu povedlo rozehnat na výbornou, ale Jessica se teď dopustila osudové chyby.
V jámě se totiž nacházelo o rancora víc než obvykle: kromě vítězného mazlíčka, který právě hodoval na mrtvole poraženého favorita, ještě ten Jessičin plyšový. Vypadl jí z batohu a ona vypadala nanejvýš konsternovaně. Jasně, mohl jí vynadat, že je nemehlo a proč to s sebou vlastně takový teplý nesmysl tahá, ale... mohl?
[„Dej mi pět minut,“] pronesl rezignovaně a v jámě byla znovu dvě hladová zvířata.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6342
  • The Progeny
    • View Profile
Holky a hry
« Reply #2 on: 04. Mar 2014, 14:09 »
Holky a hry (563 ABY)

Simbacca ten pořad vysílaný z dobrého důvodu pozdě v noci zapnul vlastně omylem, ale zůstal na něj civět s otevřenou pusou.
Proč zůstal civět s otevřenou pusou?
Protože mu díky němu konečně došlo, proč ho Jessica s Joyce tenkrát nechtěly přizvat k těm hrám, k nimž zjevně potřebovaly spoustu šlehačky a javorového sirupu, ačkoliv měl na ty věci fakt hlad. A proč ho pak poslaly zalívat jezerní chmel, když je i přes dveře slyšel hekat a chtěl jim pomoct.
Dnes večer spal v obýváku na gauči, svíral notně ošuntělého plyšového rancora dávno mrtvé mistrové a snažil se odvidět, co viděl.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Kdo si hraje nezlobí
« Reply #3 on: 04. Mar 2014, 22:41 »
Kdo si hraje nezlobí (37 BBY)

„Ničeho se neboj,“ šeptala malá červenovlasá holčička a dívala se do očí plyšáka, kterého svírala v rukách. On byl špinavý, růžový rancor, ona špinavá, tupýma nůžkama stříhaná šlusačka. „Je to jen taková hra, tatínek mě ji učil. Je to o tom, kdo vydrží dýl hlady, víš?“ Usmála se na něj, ale vyrušilo ji hlasité kručení jejího bříška. „Ale něco mi říká, že vyhraješ ty… Ale neboj, brzy už mít hlad nebudem. Maminka říkala, že až budu o něco větší, naučí mě se sestřičkou novou hru bez oblečení, po které budem dostávat peníze a za ně se najíme. Neboj, ty taky!“

Fandom: Star Wars

 

Další pískoviště: