Author Topic: Téma číslo 821 (28. 7. 2014) - Lady Macbeth  (Read 2297 times)

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6181
  • The Progeny
    • View Profile
Téma číslo 821 (28. 7. 2014) - Lady Macbeth
« on: 27. Jul 2014, 15:25 »
Lady Macbeth chvilku dělala do koktejlů a docela se jí dařilo: "Tak jsem jim namíchala, že smrt se hádá s přírodou, zda živí či mrtví jsou."
[„If you can't beat them, eat them.“]

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6181
  • The Progeny
    • View Profile
Kouzelný koktejl
« Reply #1 on: 28. Jul 2014, 13:15 »
Kouzelný koktejl (20 BBY)

Málokdo ví, že kromě mistra Habiliho experimentovala s cestováním v čase i slečna Brannigan. Ovšem vzhledem ke zvolené metodě se malé publicitě nelze divit.
Jednoduše se pokusila uplatnit své bohaté zkušenosti na poli barmanství a rekreačního fetování, namíchala koktejl z koření, kashyyyckého Čaje, housenkovice a několika barevných prášků, co jí zbyly, a zkusila to na sobě a dvou ochotných morčatech s robustním metabolismem. Simbacca mrkl a přeskočil tři dny, Champbacca stihl za jednu noc zjednodušit účetní software, vytapetovat hlavní jeskyni a rozebrat a zase složit Jungle Jet.
Joyce z toho nic neměla, patrně vinou podvojných jater, každopádně recept radši spálila.

Fandom: Star Wars
#dmd_bingo (různé plynutí času)
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8374
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Nejstrašnější nepřítel
« Reply #2 on: 28. Jul 2014, 16:02 »
Nejstrašnější nepřítel (4100)

Nejspíš i tělocvikáři po lobotomii je jasné, že se Chcípáci si takhle neříkají jen tak a že se smrtí mají asi nějaké ty zkušenosti.
DUH! Vždyť většina jejich misí končila tak, že umřeli buď všichni, nebo aspoň většina, a v záznamech za posledních pár století byste nenašli záznam o tom, že se kdy vrátili všichni. Smrt pro ně byla jistotou a už ani nepočítali, kolikrát byli oživeni.
„Všichni tu chcípneme!“ provolávali radostně a v podstatě se na to těšili.
Takže bylo fakt směšné, s jakým sebevražedným děsem vybíhali z toho koktejlbaru, když zjistili, že jednou z přísad je slovenské víno.

Fandom: Equilibrium 4k
#dmd_bingo (Všichni tu zemřeme!)
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Spirituální poradkyně
« Reply #3 on: 28. Jul 2014, 18:22 »
Spirituální poradkyně (2191)

Fialově zabarvená asarijka odhrnula závěs z korálků a usedla ke stolku, vzala z něj krabičku cigaret a jednu si zapálila. Měla chvilku času, než sem vtrhne další zákazník, tak si to chtěla užít.
„Kdopak to byl tentokrát?“ zeptala se kolegyně od vedle, která si přinesla šálek kafe a usedla ke stejnému stolku.
„Zas nějací lidé a turian se mě ptali, co je čeká,“ zvedla oči v sloup a vyfoukla oblak kouře. „Tak jsem vyložila karty a řekla, že vesmír se ještě nerozhodl, že jsou vlastně živý a mrtví a že pokud si koupí předražené amulety, tak budou živí.“
„Cha! Turisti…“

Fandom: Mass Effect

Zuzka

  • Drabbler
  • Lemra líná
  • *
  • Posts: 83
    • View Profile
Odborný pohled
« Reply #4 on: 28. Jul 2014, 18:31 »
Odborný pohled

„Cože!?“ vyvalila oči Martinka, dlouholetá to kamarádka a spolužačka Miss Susan, jinak též studovaná historička, germanistka a právnička.
„Počkej, chceš mi říct, že si jen tak vesele cpeš do tvorby literární postavy a reálný lidi, jo?“
„Mjo,“ zašklebila se Zuzka, „co vy na to Miss Frank?“
„Si upadla, ne? Ještě mi řekni, že tam mícháš i historický osobnosti.“
„Občas.“
„No ty jo. A to se v tom vyznáš? A když to vezmu z pohledu tý vytvořený reality, ty postavy se v tom taky vyznaj? Rozdejchaj to?“
Rádoby spisovatelku poněkud udivil cit reálného civilisty pro alternativní vesmíry.
„Ne nutně. Měly by?“

Fandom: Realita, Fans and Fascinations

Blanca

  • Drabbler
  • Lemra líná
  • *
  • Posts: 60
    • View Profile
Moudrému napověz
« Reply #5 on: 28. Jul 2014, 23:58 »
Moudrému napověz

"Už jste někdy slyšel o Schrödingerově kočce, drahý příteli?" neodolala Blanche malému dloubnutí při pohledu na nerozhodný výraz Mr. Drabbla sledujícího odcházející Miss Burnwood.
"Jistě," vypadal oslovený ještě zmateněji. "Potřebujete snad něco o tomto fenoménu vysvětlit?"
"Právě naopak - mám totiž zato, že by vám tento fenomén mohl osvětlit nastalou situaci," usmála se dáma potutelně.
"Obávám se, že nevidím souvislost."
"Jde o váš vztah ke slečně Susan. Mám za to, že jej v tuto chvíli lze popsat jako současně... existující a neexistující. Jeho pravý stav však nezjistíte, dokud příslušnou krabici neotevřete."
Blanche pokrčila rameny: "Radila bych vám tak učinit co nejdříve."

Fandom: Fans & Fascinations
Little things are the infinitely most important. - Sherlock Holmes

 

Další pískoviště: