Author Topic: Téma číslo 64 (3. 7. 2012) - Karanténa  (Read 1174 times)

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6181
  • The Progeny
    • View Profile
Téma číslo 64 (3. 7. 2012) - Karanténa
« on: 02. Jul 2012, 17:18 »
Dneska je tu nějaký podezřelý klid. To jsou všichni po flámu jako já, nebo je někdo šoupl do Karantény?
[„If you can't beat them, eat them.“]

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Nechtěné volno
« Reply #1 on: 02. Jul 2012, 21:40 »
Nechtěné volno

[„A proč jsme tu vlastně zavření?“] Simba moc nechápal smysl jejich odloučení od ostatních, hlavně pokud vzal v potaz, že se cítí skvěle.
„Protože ta bledá megera by si potřebovala s někým zam*dat,“ cedila skrz zuby Jess a věděla, že přes mikrofony to již zmiňovaná megera všechno slyší.
[„He?“]
„Myslí si, že jsme snědli špatnou žížalu na naší poslední misi. Jdou dva velice podobné druhy. Jeden je neškodný a druhý obsahuje toxin, který se snadno šíří vzduchem a zabíjí do několika dní. Lék neexistuje. Ale obě ty žížaly jsou lahodné.“
[„A co budem-?“] než dořekl, vytáhla ze skrýše lahev.
„Tohle.“

Fandom: Star Wars

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8374
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Odborný zásah přímo na místě
« Reply #2 on: 02. Jul 2012, 22:28 »
Odborný zásah přímo na místě (2182)

„Já,“ spustila ve dveřích ošetřovny nervózní Narva a málem zas utekla.
Službu konající zdravotnice se se zájmem narovnala a čekala, co z té roztomilé návštěvy vypadne, a jestli to bude ještě lepší, než včerejší terapie. Quarianka se chvíli ošívala a nakonec spustila.
„Já jsem se přišla omluvit... za ten včerejšek. Nevím, co to do mě vjelo, asi horečka, to ta díra... v obleku, asi jsem blouznila a neovládala se.“
„To zní nebezpečně, měla bys jít do karantény, pro jistotu. Je to tam sterilní, takže se na to můžu odborně podívat.“ Narva vytřeštila oči, ale vzápětí pochopila.
No, a bylo vymalováno.

Fandom: Mass Effect
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6181
  • The Progeny
    • View Profile
Banda byrokratů
« Reply #3 on: 03. Jul 2012, 00:33 »
Banda byrokratů (60 BBY)

[„Proč zrovna já?“] podivil se zrzavý Wookiee v tradičním úboru padawanů, načež upřel své černé oči na svého vedle stojícího mistra. Ten neváhal a počal s celníkem vyjednávat.
„Je ve vašem zájmu nechat ho projít,“ ujistil úředníka syntetizovaným hlasem zpoza dýchací masky, „oba jsme tu na pozvání vaší planetární rady.“
„Toho si vážíme, mistře, ale naše pokyny zní jasně. Každé příchozí zvíře musí do karantény.“ Zmíněnému zvířeti se podrážděně naježily chlupy, což mu od té doby dělaly při kontaktu s byrokraty pořád.
„Leda že by vyplnil tyhle formuláře o přebrání zodpovědnosti, čestné prohlášení o...“
[„Tak já jdu. Užijte si to, mistře.“]

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

 

Další pískoviště: