Author Topic: Téma číslo 2521 (26. 3. 2019) - Přišel jsem za tebou  (Read 377 times)

Kara Melka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1233
  • Zákeřně sladká.
    • View Profile
Přišel jsem za tebou, napíšeš o tom drabble, pls?

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6181
  • The Progeny
    • View Profile
Kamarádská konzultace
« Reply #1 on: 26. Mar 2019, 12:06 »
Kamarádská konzultace (1988)

Sehnat Barryho poté, co jako primus dokončil bradavickou školu kouzel a dal se na to, na co se dal, nebyla pro Fróðiho zrovna hračka, ale nakonec se podařilo. Svět je ostatně malý, že?
„Čus, vole,“ oslovil ho, přidal rituální bourácký pozdrav a přešel rovnou k věci, jak měl ve zvyku. „Pamatuješ si, jak jsem za tebou jednou ve čtvrťáku přišel s prosbou o pomoc s domácím úkolem a tys mi řekl, že na takový věci nemáš hlavu, ale ať klidně přijdu, pokud budu po rychlovce s nějakou kočkou v temný uličce cejtit pálení při močení?“
„Jo?“
„No, tak jsem tady!“

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8374
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Ráno renomovaného rádce
« Reply #2 on: 26. Mar 2019, 12:45 »
Ráno renomovaného rádce (1 ABY)

Přijít za Champbaccou ráno poté, co se mu narodila dcera, nebyl dobrý nápad, ale Simbacca prostě musel.
[„Tati?“] promluvil k hromadě chlupů, dopravních kuželů a lahví uprostřed Koktavé školnice a čekal. [„Já ti potřebuju něco říct.“]
[„Uhnhn?“] ozvalo se z hromady.
[„No, víš, já se budu ženit, a...“]
[„...a s tím jdeš za mnou?“]
[„Jo.“]
[„Jsi vadnej nebo co?“] Simbacca si vadně nepřipadal, ale váhavě pokrčil rameny. Jistý si totiž nebyl.
[„Hele,“] pokračovala chlupatá hromada kocoviny, [„já ti rozhodně bránit nebudu. Víš co? Naopak. Ber to jako rozkaz: jdi a tu Panchah si vezmi.“]
Což však Simbaccovi ani trochu nepomohlo.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4218
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Nástup náhradníka
« Reply #3 on: 26. Mar 2019, 13:21 »
Nástup náhradníka (0 ABY)

Banana kráčela jeskyní, prohlížela si záři nesčetného množství krystalů a přemýšlela, který je ten její. Ten, kolem kterého si již brzy postaví vlastní světelný meč, což jí až dosud vůbec nešlo.
Bylo to lehčí, než čekala. Krystal na ni totiž doslova spadl a než si vůbec stačila zalepit ránu na čele, spustil na ni šeptem, jak na ni čekal a jak se těší, že spolu podniknou velké věci. Zanedlouho už měla i meč, jehož kov ji v ruce příjemně hřál, a byla děsně šťastná.
Ovšem pak se z toho snu probudila a zjistila, že v ruce nedrží meč, nýbrž vibrátor.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Kara Melka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1233
  • Zákeřně sladká.
    • View Profile
Noční návštěva
« Reply #4 on: 26. Mar 2019, 19:48 »
Noční návštěva

„Co tady u všech ďasů děláš, Morwe?“ mručela Georgiana rozmrzele, když jí probudilo vrznutí dveří a kroky, pod kterými naříkala prkenná podlaha.
Morwain zaváhal, neboť doufal, že ji nevzbudí. „Já... no, prostě jsem za tebou přišel, Žužu,“ zněla odpověď.
„Ale proč? Ještě ani nesvítá...“ Otočila se na druhý bok a on tak mohl v klidu obdivovat ladné křivky její siluety, aniž by vzbudil jakékoliv podezření.
„Musím mít důvod, abych mohl přijít navštívit svou sestřičku?“
„No, uprostřed noci jo.“
„Jenom jsem tě prostě chtěl mít nablízku...,“ hlesl a ona ani moc neprotestovala, když odhrnul pokrývku a opatrně se natáhl vedle ní.

Fandom: Zaklínač rpg (ze série incestních drabblů)

 

Další pískoviště: